قرار است در یک حراج هنری که در آن شماری از متعلقات بازیگران درجه یک عرضه می‌شود لباس‌ها و وسایلی که زمانی متعلق به چهره‌هایی چون هیث لجر و استیو مک کویین بودند، چوب حراج بخورند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از آسوشیتدپرس، در حراجی هنری یک پیراهن مردانه که هیث لجر بازیگر فقید استرالیایی در فیلم «کوهستان بروک‌بک» ساخته آنگ لی پوشیده بود عرضه می‌شود که قیمت 20 هزار دلار به عنوان قیمت پایه برای آن تعیین شده است.

این پیراهن سبک وسترن که با خون تقلبی آغشته شده مربوط به سکانسی است که در آن شخصیت هیث با جیک جیلنهال هم‌بازی‌اش در این فیلم درگیر می‌شود. این فیلم برنده جایزه اسکار 2005 شد.

این پیراهن از مجموعه لباس‌های مربوط به فیلم «کوهستان بروک بک» پیش از این یک بار دیگر زیر چکش حراج رفته بود. در این فیلم دو کابوی در مرکز داستان قرار دارند. هیث لجر سال 2008 و در حالی که 28 سال داشت، بر اثر مصرف اشتباه داروهای پزشکی دچار مسمومیت شد و درگذشت.

قیمت‌های باورنکردنی برای وسایل ‌بازیگران/ لباس خونی حراج می‌شود

در این حراجی کت و شلوار سفیدی که دانیل کریگ در نقش جیمز باند پوشیده بود نیز برای فروش عرضه می‌شود. این کت و شلوار را جیمز باند در یک مهمانی شام در فیلم «اسپکتر» پوشیده بود. طراحی این لباس را تام فورد طراح مشهور لباس و کارگردان فیلم «جانوران شبانه» انجام داده بود. قیمتی بین 50 تا 60 هزار دلار برای این کت و شلوار پیش‌بینی شده است.

موتورسیکلت متعلق به استیو مک کویین نیز از دیگر اقلامی است که در این حراجی عرضه می‌شود. این موتورسیکلت هوندا مدل 1972 از وسایل شخصی بازیگر محبوب و فقید هالیوودی است و رقمی بین 50 تا 70 هزار دلار برای آن پیش بینی شده است.

کلاه‌گیس بلوند مریلین مونرو که در فیلم «ناجورها» به کارگردانی جان هیوستون در سال 1961 بر سرداشت نیز از دیگر اقلام این حراجی است. قیمتی بین 20 تا 40 هزار دلار برای این کلاه‌گیس پیش بینی شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز