مراسم تشییع سعید کشن‌فلاح فردا دوشنبه 26 مهر رأس ساعت 10 صبح از حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش مرورنیوز، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اعلام این خبر در ادامه متن پیام تسلیت محسن مومنی‌شریف رئیس حوزه هنری را در پی درگذشت مدیر اسبق مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری منتشر کرده است.

در متن این پیام آمده است: «بسم الله الرحمن الرحیم

یا أَیُّهَا الْإِنْسانُ إِنَّکَ کادِحٌ إِلی‏ رَبِّکَ کَدْحاً فَمُلاقیهِ

سرانجام جان مشتاق و روح بی قرار هنرمند متعهد و معلم فرزانه، استاد دکتر سعید کشن فلاح پس از عمری مجاهدت مخلصانه و تلاش‌های صادقانه آرام گرفت و علاقه‌مندان و دوستداران هنر انقلاب اسلامی و ارادتمندان آن انسان والا را در غم و اندوه فرو برد.

او که بی تردید از طلایه داران و پیشروان کاروان هنر متعالی انقلاب اسلامی به ویژه عرصه هنرهای نمایشی است، در این مسیر در قامت راهبری مهربان و معلمی مشفق دلیل راه بسیاری از جوانان دلداده به پیام‌های انقلاب شکوهمند اسلامی شد. هنرمندانی که اکنون خود از چهره های نامدار این راه پر افتخار هستند.

آثار و ثمرات همت بلند و تلاش‌های خستگی ناپذیر این استاد وارسته و هنرمند متواضع در سنگرهایی همچون حوزه هنری انقلاب اسلامی و دانشگاه هنر و هر جایگاهی که در آن پرچم هنر متعهد برافراشته است، فراموش نشدنی و إ‌ن‌شاءالله صدقه جاریه‌ای است که در سرای باقی ذخیره‌ای مغتنم برای او خواهد بود.

فقدان ایشان را که به منزله استاد و مشاوری دلسوز برای این‌جانب و برادری مهربان و محترم برای همکارانش در حوزه هنری بود، به خانواده گران‌قدر، فرزندان و مخصوصاً همسر ارجمند و با وفای ایشان و نیز جامعه فرهنگی و هنری و همه دوستداران و شاگردانشان تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال در ایامی که لحظاتش آکنده از یاد و نام امام عاشقان و یاران اوست، برای این برادر عزیز و هنرمند عاشورایی رحمتی سرشار و  تنعم در جوار برادر شهیدش ساسان کشن فلاح را مسألت دارم.»

سعید کشن فلاح شنبه 24 مهر و در راه بازگشت از کرمانشاه در بیمارستانی در همدان درگذشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز