شهرام حقیقت دوست گفت: نمایش خانگی بیش از هر عنصر دیگری به کیفیت می‌اندیشد و در این زمینه سعی می‌کند توانایی خود را افزایش دهد.

به گزارش مرورنیوز، بازیگر سریال «شاهگوش» با اشاره به اینکه آثار شبکه نمایش خانگی را کیفی است، گفت: برای این رسانه کیفیت اهمیت زیادی دارد و برای به‌دست آوردن آن تلاش می‌کند.

شهرام حقیقت دوست درباره مخاطبان شبکه نمایش خانگی اظهار کرد: این رسانه برای جذب مخاطب تلاش زیادی کرده‌است و به نظر می‌رسد از این نظر اکنون در جایگاه مناسبی قرار دارد.

بازیگر سریال «خط قرمز» با اشاره به اینکه سریال‌های تلویزیون از کیفیت مناسبی برخوردار نیست، ادامه داد: محتوا و کیفیت آثاری که در تلویزیون تولید می‌شود از نظر مخاطب مناسب نیست و آمار مخاطبان این رسانه نشان می‌دهد که مردم از سریال‌ها رضایت ندارند.

حقیقت دوست تاکید کرد: نمایش خانگی بیش ازهر عنصر دیگری به کیفیت می‌اندیشد و در این زمینه سعی می‌کند توانایی خود را افزایش دهد.

بازیگر فیلم سینمایی «عطش» با اشاره به ذائقه مخاطبان آثار نمایشی، توضیح داد: برای مردم فرقی نمی‌کند که چه رسانه‌ای برای آن‌ها خوراک فرهنگی بهتری می‌دهد، هر رسانه‌ای که در این زمینه موفق‌تر عمل کند به‌ سمت آن می‌روند.

وی گفت: شبکه نمایش خانگی این موقعیت را در اختیار مردم قرار داده که سریال‌هایی را تماشا کنند که با سلیقه‌‌شان همخوانی دارد.

حقیقت دوست با اشاره به سریال «شاهگوش»، افزود: بازی در این سریال از نظر وسعت مخاطب تجربه خوبی برای من بود و تمام تلاشم را حین کار برای جلب نظر مخاطب به کار گرفتم.

این هنرمند که در آخرین ساخته داوود میرباقری به نام «ماه‌تی تی» هم حضور دارد درباره همکاری با این کارگردان گفت: میرباقری خواسته‌های مخاطب امروز را به خوبی می‌شناسد و به آن احترام می‌گذارد.

بازیگر سریال «مختارنامه» درباره جشنواره ویدئویی یاس که با هدف تشویق فیلمسازان عرصه شبکه نمایش خانگی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این جشنواره رقابت را بین تولید کنندگان آثار نمایشی زنده نگه می‌دارد و محفل خوبی برای دست‌اندرکاران عرصه شبکه نمایش خانگی ایجاد می‌کند.

بازیگر مجموعه «داستان یک شهر» با بیان اینکه جشنواره‌ها باعث تبادل نظر و ایجاد انگیزه می‌شوند، ادامه داد:  جشنواره فیلم یاس باعث افزایش کیفیت فیلم‌ها و سریال‌هایی است که در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود و مردم را با این رسانه آشنا می‌سازد.

وی گفت:  جشنواره فیلم یاس رویداد فرهنگی مناسبی است که بدون شک به تقویت سطح آثار شبکه نمایش خانگی کمک می‌کند .

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس به دبیری مصطفی ابطحی 9 تا 13 آبان  در استان مازندران برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز