نازنین مفخم چند روز است که تدوین جدیدترین فیلم مهدی کرم پور را آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار مرور نیوز،تدوین جدیدترین فیلم مهدی کرمپور«صوفی  و دیوانه»که چندی پیش فیلمبرداری آن در تهران به پایان رسیده بود،چند روزی است که شروع شده است.

نازنین مفخم که پیش از این در فیلمهای«چه کسی امیر را کشت؟»و« تهران در جستجوی زیبایی(اپیزود سوم، تهران، سیم آخر)»با کرمپورهمکاری کرده است،تدوین جدیدترین فیلم کرمپور را بر عهده دارد.

«سوفی و دیوانه» به دلیل حساسیت زیاد کارگردان بر انتخاب بازیگران اصلی خود، پیش از این یکی از طولانی‌ترین پیش تولیدها را در سینمای ایران به خود اختصاص داد و این مدت بیش از نه ماه به طول انجامید و در نهایت امیر جعفری و به آفرید غفاریان به عنوان بازیگران اصلی انتخاب شدند و بازیگران دیگری چون محمدرضا شریفی نیا، سیامک صفری، الهه حصاری و سعید امیر سلیمانی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«سوفی و دیوانه» درامی عاشقانه و متفاوت است که فیلمنامه آن توسط مهدی سجاده چی و مهدی کرم پور پس از چندین بار بازنویسی به نگارش در آمده و پس از عاشقانه پل چوبی پنجمین فیلم کرم پور در مقام کارگردان است.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از مجری طرح: شهرزاد مهدوی، مدیر فیلمبرداری: محمد آلادپوش، تدوین: نازنین مفخم، طراح صحنه و گریم: علی عابدینی، مدیر تولید: شکوفا کریمی، صدابردار: بابک اخوان، طراح صحنه: آرش صادقی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: حامد شریفی نیا، دستیار دوم کارگردان: رضا عزیزی، منشی صحنه: ندا آصف، عکاس: احمدرضا شجاعی، نور: بهرام مشایی، دستیار تولید: علی مهرآسا، مدیر تدارکات: اصغر پسندپور، مجریان گریم: علی شفیعی و فیروزه پرچمی، تصویربردار پشت صحنه: صبا قاسمی.

دست اندرکاران «سوفی و دیوانه» قصد دارند فیلم را به نمایش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسانند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز