قسمت چهارم برنامه تلویزیونی «ماه عسل» به قصه زوجی پرداخت که به خاطر خیانت و پشیمانی از هم جدا شده‌اند.

به گزارش مرور نیوز، سه شنبه شب و در گام چهارم ماه عسل میزبان زن و شوهری بود که نزدیک به یک سال است از هم جدا شدند و حالا به خاطر فرزندشان در دوراهی بازگشت هستند.

میرعلمی:ماه عسل به درستی روایتی از بحران داشت

در ابتدای برنامه ویدئویی از رویا میرعلمی پخش شد که بعد از تماشای قسمت سوم برنامه نظرش را ارسال کرده بود و درباره برنامه گفت: تماشای قصه علی کاکا من را خیلی تحت تأثیر قرار داد و متاسفانه در حال حاضر آمار طلاق خیلی بالاست و فرزندان در این بین واقعا بی‌گناه هستند. برنامه ماه عسل به خوبی این قصه را روایت کرد و به موضوعی پرداخت که حالا تبدیل به بحران شده است.

علیخانی: زیادی سرک کشیدن عادتمون شده!

پس از آن احسان علیخانی در ابتدای داستان از قضاوت های نابجا انتقاد کرد و گفت: زیادی سرک کشیدن در زندگی همدیگر اتفاقی ست که عادت جدیدمون شده است! به جای اینکه در آینه با خودمان روبرو شویم دوست داریم فقط به ادمها انگ بزنیم و بدی به آنها الصاق کنیم.

دعوت از نسترن زن قصه به عنوان میهمان اول با روایت قصه آشنایی با محمد ؛ همسر سابقش، همراه شد و او از عشق دو آتیشه ای که در سن ١٨ سالگی برایش اتفاق افتاده که مخالفت شدید پدرش را به همراه داشت گفت.

نسترن: دوست داشتم سیندرلا باشم

نسترن کش و قوس روزهای اول و ایستادن در مقابل خانواده اش را یک حرکت عاشقانه میدانست که الان از آن پشیمان است و تعریف کرد: تعریف من از ازدواج ایده آل این بود: یک عشق دوآتیشه شعله ور که من سیندرلا باشم و شوهرم شاهزاده سوار بر أسب! پدرم مخالف بود و من گفتم جلوی این خانه چادر میزنم ، بگذار با او ازدواج کنم! پدرم اما گفت جنازه تو هم روی دوشش نمیذارم!

در نهایت نسترن از فرار کردن و بالاخره کسب رضایت از خانواده اش گفت و اینکه محمد هم با آمدن و رفتن های بسیار پدر نسترن را راضی کرده است.

استارت قصه طلاق

قصه عاشقانه این زوج خیلی طول نمیکشد و مشاجره های آنها آغاز میشود. محمد هم که به خاطر بیکاری و نداشتن خانه مدام مورد سرزنش و سرکوفت های نسترن قرار میگیرد از همسرش فاصله میگیرد و درنهایت قصه خیانت او به نسترن باعث طلاق این دو از هم میشود.

علیخانی: برای هم دردسر درست نکنید

با اضافه شدن محمد به این گفتگوی دو نفره او از پشیمانی خود و اینکه خودش را پیدا کرده و متوجه اشتباهاتش شده گفت و رو در روی نسترن صندلی اش را چرخاند و از او خواست ک ببخشد و فرصتی دوباره بدهد که در این حین علیخانی به شوخی گفت: شما طلاق گرفتید و محرم نیستید ، برای من دردسر درست نکنید!

نسترن در ادامه قصه اش از روزهای بعد از طلاق و درنهایت شنیدن خبر خودکشی محمد گفت و اینکه خودش هم در به وجود آمدن این مشکلات مقصر است.او همچنین گفت در یک رابطه تنها یک نفر مقصر نیست و اگر او به من خیانت کرده نتیجه فاصله و بداخلاقی هایی است که من به خاطر سن کم به وجود آوردم و مدام کأم هردویمان را تلخ کردم.

پایان باز قصه چهارم

در نهایت علیخانی پارسا فرزند این زوج را دعوت کرد تا به صحنه ماه عسل بیاید و از این دو نفر خواست که مدتی فکر کنند و درباره ادامه رابطه شان تصمیم درست و عاقلانه بگیرند و با بیان این جمله که پایان این قصه باز است و برداشتش آزاد شب چهارم را به پایان رساند.

ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی هرشب حوالی ساعت ١٩ از شبکه سه سیما پخش میشود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز