سعید چنگیزیان و شیرین یزدان بخش به جمع بازیگران فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار میری پیوستند.

به گزارش مرورنیوز، گروه تولید «سارا و آیدا» آخرین روزهای پیش تولید را می‌گذرانند و همین هفته این فیلم در تهران کلید می‌خورد.

به تازگی سعید چنگیزیان و شیرین یزدان بخش به جمع بازیگران فیلم اضافه شدند. البته پیش از این چنگیزیان در مجموعه تلویزیونی «گاهی به پشت سر نگاه کن» با مازیار میری همکاری داشته است.

از دیگر بازیگران می توان به غزل شاکری، پگاه آهنگرانی و مصطفی زمانی اشاره کرد.

«سارا و آیدا» یک فیلم اجتماعی محسوب می‌شود که تمام فیلمبرداری آن در تهران انجام خواهد شد.  این فیلم فضای نزدیک به «سعادت آباد» اثر دیگر این کارگردان دارد که در زمان اکران با استقبال از طرف مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شده بود.

فیلمنامه این فیلم توسط امیر عربی به نگارش در آمده و مجری طرح این پروژه همایون اسعدیان است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می‌ایستند؟»

از عوامل تولید «سارا و آیدا» می توان به :مجری طرح: همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری:حسین جعفریان، طراح صحنه و لباس:شیوا رشیدیان، طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی، مدیربرنامه ریزی و دستیار کارگردان: مریم هژیروند، صدابردار:ساسان نخعی، مدیر تولید: حسین اکبری، گروه کارگردانی:مهدی لطیفی، نگار جنیدی، منشی صحنه: ندا آصف، فیلمبردار: امیر موسوی، دستیار فیلمبردار: مرتضی سبحانی، عکاس:آرزو اتحاد و مشاور رسانه ای: بیتا موسوی اشاره کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز