«قطار یتیمان» نوشته کریستینا بیکر کلاین، پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در سال 2015 بوده است.

به گزارش مرورنیوز، «قطار یتیمان» نوشته کریستینا بیکر کلاین، پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در سال 2015 بوده است. شهلا عزیزی که پیش از این کتاب‌های «لبخند بدون دلیل» و «رنگ آب» را در نشر داستان منتشر کرده در مقدمه این کتاب در باره کریستینا بیکر نوشته است:

«کریستینا بیکر کلاین، نویسنده‌ای است که داستان‎هایش بر اساس واقعیت پایه‎ریزی شده است. او علاوه بر این کتاب، داستان‎های دیگری را نیز به رشته‎ تحریر درآورده است: Bird in Hand، The way Life Shoulde ، Desire Lines و Sweet Water. او همچنین کارهای بزرگ دیگری نیز در زمینهی ویرایش و انتشار مجموعه‎ با ارزش و بزرگی در مورد والدین و تربیت کودک در سال‌های اولیه رشد انجام داده است.

کلاین در انگلستان متولد و در ایالات مین و تنسی امریکا بزرگ شد، همچنین مدت زمان زیادی را نیز در مینه سوتا و داکوتای شمالی که محل کودکی همسرش بود، سپری کرد. او از دانشگاه‎های یل، کمبریج و ویرجینا فارغ‎التحصیل شد. وی هم اکنون در میان سایر فعالیت‎هایش در دانشگاه‎ فوردهام وِیل، ادبیات و نویسندگی خلاقانه را تدریس کرده و همراه با خانواده‎اش در شهر مونت‎کلر واقع در ایالت نیوجرسی زندگی می‎کند.»

«قطار یتیمان» با شمارگان 500نسخه و قیمت 20 هزار تومان از سوی نشر داستان روانه بازار کتاب شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز