همزمان با استقبال تماشاگران از نمایش «افسون معبد سوخته» هنرمندان بسیاری نیز به تماشای آن نشستند .

به گزارش مرور نیوز، نمایش «افسون معبد سوخته» نوشته نغمه ثمینی به کارگردانی کیومرث مرادی از 11 مهر در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر با استقبال تماشاگران و هنرمندان به روی صحنه رفته است، تا جایی که از همان هفته نخست هر پنجشنبه و جمعه در دو سانس اجرا می رود.

شب گذشته همایون شجریان، طهمورث پور ناظری، سهراب پور ناظری،بهروز افخمی،مرجان شیر محمدی، هوشنگ گلمکانی، منوچهر هادی و یکتا ناصر مهمانان این نمایش بودند.

حسین پاکدل، پیمان قاسم خانی، بهزاد فراهانی، امین تارخ، بهاره رهنما، مسعود فروتن، آتیلا پسیانی، ستاره اسکندری، طناز طباطبایی، آزاده صمدی، سید محمد علی ابطحی، لوریس چکناواریان، هانا کامکار، زهرا صبری، محمد امیر یار احمدی، پریدخت عابدین نژاد، رضا گوران، سیامک احصایی، رضا ثروتی، محسن علیخانی، حمیدرضا صدر، پژمان جمشیدی، سیاوش پاکراه، توماج دانش بهزادی، الهام جعفر نژاد، فرزین محدث و... از دیگر هنرمندانی بودند که در شب های پیشین به تماشای این اثر نشسته‌اند.

«افسون معبد سوخته» تولیدی است از کمپانی تئاتر امید ایران که در آن به ترتیب ورود به صحنه پانته آ بهرام،حمیدرضا آذرنگ و مهدی پاکدل ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «افسون معبد سوخته» داستانی افسانه ای درباره زنی که در تنهای خود در یک معبد مشغول به زندگی و عبادت است. در یک شب طوفانی یک زن پوش به همراه نوآموز خود به معبد می‌رسند و تقاضای ورود به معبد را دارند. زن که یک شمن است آن ها را در ابتدا راه نمی‌دهد چرا که نو آموز او یک مرد است اما ناگهان نو آموز شعری می خواند و شمن که ناباورانه سحر شده است ، آنها را به درون معبد راه می‌دهد. چند روزی می‌گذرد تا زن پوش می‌آید و از شمن خداحافظی می‌کند اما شمن از او می‌خواهد که نو آموز را برای او بگذارد و خود به تنهایی معبد را ترک کند اما زن پوش نمی‌پذیرد و...

«افسون معبد سوخته» تا 18 آبان ساعت 20:30 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود. دو روز آخر هفته دو اجرایی می شود و یک سانس ویژه 22:30 نیز دارد.پیش فروش بلیت این نمایش از طریق سامانه تیوال صورت می گیرد.

پیام فروتن (طراح صحنه)،سارا اسکندری (طراح گریم)، ندا نصر(طراح لباس)،آیدین الفت (طراح و مهندس صدا)،پریا قاسم خانی (موسیقی)، رکسانا بهرام و فواد خراباتی (گروه کارگردانی)،محمد قدس (مدیر تولید و مجری طرح)،سیامک زمردی مطلق(عکاس)،آوا فیاض (مدیر تبلیغات و روابط عمومی)،محمد رضا نژاد (مدیر صحنه)، عوامل این نمایش هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز