سیدجلال فاطمی برای ایفای نقش سرهنگ در سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل انتخاب شد.

به گزارش مرور نیوز، به تازگی سید جلال فاطمی به جمع بازیگران سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» ملحق شده است. او نقش سرهنگ را بازی می کند و از روز سوم آبان جلوی دوربین می رود.

تصویربرداری این سریال روز گذشته دوم آبان در دفتر «روشن» که نقش وی را امیرحسین مدرس بازی می کند و در لوکیشنی واقع در تقاطع طالقانی و قرنی انجام شد. امروز هم عوامل به خانه «حمید» با بازی فرخ نعمتی، می روند. حمید برادر نادر طریقت شخصیت اصلی قصه است که نقش آن را فرهاد قائمیان به عهده دارد و در این لوکیشن فاطمی هم حضور دارد.

داستان سریال در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد و درباره زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا  کند و برای نمایش این چرایی ها نسبت مقاطع داستانی متفاوت است. بیش از ۷۰ درصد از قصه در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.

فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، مهرداد ضیایی، احسان امانی، امیرحسین مدرس، روزبه حصاری، سام کبودوند، بهرام ابراهیمی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح، حمیدرضا آذرنگ و رضا امامی در این مجموعه بازی می کنند.

عوامل این مجموعه عبارتند از مشاور تهیه کننده: محمدرضا تختکشیان، مدیرتصویر برداری: سهیل نوروزی، صحنه و لباس: آیدین ظریف، گریم: ایمان امیدواری، صدا: منصور شهبازی، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، منشی صحنه: لادن رحمتی، گروه کارگردانی: آریانا قاسم زاده اصل، نیلوفر کوخانی، دستیار اول صحنه: رضا عسگرخانی، آهنگساز: سعید ذهنی، صداگذار: علی علویان، مدیر تولید: داود معدنی، مدیر تدارکات: عباس کلانتر، تدوین: کامران جاهدی، برنامه ریز: توماج نورایی و عکاس: هانیه رستمی.

سریال تلویزیونی «تاریکی شب، روشنایی روز» به قلم و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل در ۱۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای توسط مجید رضابالا در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی تولید می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز