رضا ایرانمنش در حال تامین منابع مالی برای ساخت اولین فیلم بلند خود است.

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار مرور نیوز در مورد اولین فیلم خود با نام«پلک»که گفت:متاسفانه منابع مالی فیلم هنوز فراهم نشده و همین مساله کمی شروع کار را به تاخیر انداخته است.

وی افزود:بنیاد سینمایی فارابی هم که به فیلمسازان اول برای تولید فیلم کمک می کند در حال بررسی فیلمنامه «پلک»است و هنوز نتیجه بررسی آنها مشخص نیست.به همین خاطر ما پیش تولید فیلم را به آرامی آغاز کرده ایم تا با تامین منابع مالی،تولید فیلم را آغاز کنیم.

ایرانمنش درباره داستان و فضای فیلم گفت: فیلم داستان اجتماعی را در برمی‌گیرد و فضای رئال - سورئال دارد. برای نگارش و بازنویسی آن از نظرات دوستان اهل فن بهره بردم تا بتوانم در اولین اثر فضای قصه را به درستی طراحی و روایت کنم.

بازیگر فیلم سینمایی «دکل» در ادامه گفت: فیلم به معضلات اجتماعی روزمره اشاره دارد و اتفاقات ساده ای برای شخصیت های داستان رخ می دهد که اگر با تامل و تعمق درباره آن تصمیم گیری می کردند اتفاق بهتری در زندگی خود رقم می زدند. فیلم تنها به ارایه و بزرگ نمایی معضل اجتماعی نمی پردازد بلکه تلاش می کنیم تا مخاطب به نتیجه مطلوب که رسیدن به راهکار مناسب است دست یابد و مسیر داستان به گونه ای باشد تا مخاطب را به سمت رفع مشکل با تفکر و تعمق هدایت کند. تلاش کردم تا فیلم تلنگری برای تماشاگر باشد تا در تصمیم گیری های کوچک هم توجه کند.

ایرانمنش درباره کاراکترهای فیلم گفت: داستان دارای کاراکترهای زیاد است و ریتم قصه تند است و به دلیل تعدد بازیگران تلاش می کنم تا از بازیگر برای سکانس های کوتاه استفاده کنم و تلاشم براین است که از بازیگرانی که سالها از فضای سینما و تصویر دور مانده اند با توجه به کاراکتر و شخصیت استفاده کنم . اکثر شخصیت های فیلم زن هستند و در این فیلم نقش یکی از مردان را برعهده خواهم گرفت .

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز