مراسم اکران خصوصی «متولد 65» فیلم اول مجید توکلی، شب گذشته به میزبانی پردیس سینمایی چارسو و با حضور عوامل فیلم و سینماگران برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز، شب گذشته (سوم آبان‌) فیلم سینمایی «متولد 65» میان استقبال سینماگران در پردیس سینمایی چارسو روی پرده رفت.

در ابتدای مراسم که با استقبال خوبی هم از سوی مردم و چهره‌های سینمایی مواجه شده بود، علی ضیا به عنوان مجری، از عوامل «متولد 65» درخواست کرد تا روی سن بیایند و دقایقی در مورد تجربه‌ این فیلم سینمایی صحبت کنند.

محمدمهدی عسگرپور، تهیه‌کننده این فیلم و کارگردان سینما و تلویزیون اولین کسی بود که از حضور مهمان‌های برنامه تشکر کرد و از دشواری‌های ساخت فیلم در ایران و حال و هوای «متولد 65» گفت:‌ «مسلما ساخت فیلم در ایران دشوارتر از هر جای دیگری‌ است؛ مخصوصا اگر کارگردانی پیش از آن تجربه ساخت فیلم بلند را نداشته باشد و بخواهد اولین کارش را جلوی دوربین ببرد. فیلم «متولد 65» به نسلی می‌پردازد که صحبت کردن در موردشان بسیار سخت است، چرا که نسل‌های قبلی هم نتوانستند به‌خوبی راجع‌ به‌شان بگویند و به تصویرشان بکشند. پس ما به متولدین دهه 60 بدهکار هستیم.»

در ادامه برنامه، مجید توکلی، کارگردان فیلم از محمدمهدی عسگرپور و مسعود سلامی، فیلمبردار «متولد 65» و تلاش‌شان برای به ثمر نشستن این فیلم گفت: «بدون شک حضور عسگرپور به عنوان تهیه‌کننده و سلامی به عنوان فیلمبردار حرفه‌ای برای من قوت قلب بود و بسیار آموزنده. اگر مهربانی‌های عسگرپور و راهنمایی‌هایش نبود این فیلم هرگز ساخته نمی‌شد. تمام ضعف‌های من به عنوان کارگردان فیلم‌اولی توسط ایشان پوشانده شد.»

سپس نوبت به آناهیتا نعمتی رسید تا از تهیه‌کننده و کارگردان تشکر کند و از حضور کوتاهش در این فیلم بگوید: «نقش کوتاهی را در «متولد 65» بازی کردم اما باید تشکر کنم از تهیه‌کننده و کارگردان که از من برای حضور در این پروژه دعوت کردند. همچنین باید اشاره کنم که مجید توکلی مرا گول زد و با کلک پای کار کشاند: از من دعوت شد تا برای چند ساعت کنار گروه باشم اما در ادامه متوجه شدم حقه‌ای سوار کرده‌اند تا به تیم بازیگری اضافه شوم.»

در انتها هم کامران ملکی که نقش کوتاهی در این فیلم بازی کرده بود، از عوامل این فیلم به خاطر تمام کمک‌هاشان تشکر کرد و رو به امین تاریخ گفت: «آقای تارخ! بازیگری واقعا کار سختی‌ است.»

در مراسم نمایش خصوصی «متولد 65» سینماگرانی چون: رسول صدرعاملی، امین تارخ، پوری بنایی، محمدرضا شریفی‌نیا، منصور لشکری‌قوچانی، سامان سالور، مائده طهماسبی، خاطره اسدی، برزو نیک‌نژاد، نازنین بیاتی، پدرام شریفی، هنگامه حمیدزاده و... حضور داشتند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز