تیزر نمایش«طپانچه خانم» به کارگردانی شهاب حسین‌پور منتشر شد.

به گزارش مرور نیوز، تیزر نمایش «طپانچه خانم» به نویسندگی محمد امیریاراحمدی و کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور که این روزها در سالن چهارسو مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود، منتشر شد. ساخت این تیزر بر عهده رضا محمودی بوده است.

«طپانچه خانم» روایت‌گر داستان زندگی اخترالسلطنه است که سعی دارد بهداشت، فرهنگ و تمدن را در شهر خود ایجاد کند.

فریبا متخصص، آرش فلاحت‌پیشه، محمد نادری، گیلدا حمیدی، حمید رحیمی، محمد صدیقی‌مهر، غزاله جزایری، علیرضا مؤیدی، مرضیه سهراب، سیما خزاعی، مهدا رزازی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

این نمایش در سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به عنوان اثر برگزیده این جشنواره معرفی و علاوه بر کاندیدا شدن در بخش‌های نویسندگی، طراحی گریم، طراحی صحنه و موسیقی این دوره موفق به کسب تندیس بهترین کارگردانی، بهترین طراحی لباس و بهترین بازیگر زن شد.

این اثر نمایشی روزهای پنجشنبه ششم و جمعه هفتم آبان در دو نوبت ساعت های 18 و 20 میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

«طپانچه خانم» که از 29 مهر ماه در تالار چهارسو به صحنه رفته هر روز غیر از شنبه ها و روزهای یاد شده ساعت 20 با بازی فریبا متخصص، آرش فلاحت پیشه، محمد نادری، گیلدا حمیدی، حمید رحیمی، محمد صدیقی مهر، غزاله جزایری، علیرضا مؤیدی، مرضیه سهراب، سیماخزاعی، مهدا رزازی در تالار چهارسو به صحنه می‌رود.

نمایش «طپانچه خانم» به نویسندگی محمد امیریاراحمدی و کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور تا پایان آبان ماه ساعت 20 در سالن چهارسو مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز