سری جدید مستند «خسته نباشید» با اجرا و تهیه‌کنندگی میثم رازفر و کارگردانی شهره رعایتی از هفته آینده یکشنبه ها روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش مرور نیوز، سری دوم «خسته نباشید» در 13 قسمت 30 تا 40 دقیقه‌ای تولید شده و روایتی صمیمی و متفاوت از یک روز کاری مشاغل مختلف دارد.

این مجموعه، برای نخستین‌بار سال 94 از شبکه مستند روی آنتن رفت و پخش سری اول آن با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

در اولین قسمت از سری دوم «خسته نباشید» میثم رازفر به شهر دامغان سفر کرده و با ایجاد موقعیت‌های متفاوت و جذاب تلاش می‌کند یک روز از شغل چوپانی را به تصویر بکشد.

«خسته نباشید» که نگاه متفاوتی به مشاغل دارد، این روزها مراحل پایانی تدوین را پشت سر می‌گذارد و قرار است یکشنبه‌ها از شبکه مستند پخش شود.

این مستند با انتخاب قاب‌های زیبا و محکم و تکیه بر شوخ طبعی‌های بصری مخاطبان تلویزیون را با خود همراه می‌کند و می‌کوشد با آن‌ها درباره مشکلات، دغدغه‌ها و علاقه‌مندی‌های افراد در حرفه‌های مختلف گپ بزند.

از عوامل این قسمت از مستند «خسته نباشید» می‌توان به گروه نویسندگان یلدا منتظری، شهره رعایتی، میثم رازفر، مدیر تولید محمد عسکری، تصویربردار مجید دهقان، تصویربردار 2 سید روح‌الله فرح، دستیار تصویر فرزاد جلیلیان و فرشید ذوالفقاری فرد، تدوینگر مهیار صادقیان، طراح لباس شهره رعایتی، مشاور تبلیغاتی بابک چهارباشیان، روابط‌عمومی مطهره کشاورز، عکاس فرشید ذوالفقاری‌فرد و صدابردار محمد سوران امینی اشاره کرد.

اولین قسمت از سری دوم «خسته نباشید» یکشنبه نهم آبان ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و دوشنبه 10 آبان ساعت 10، پنجشنبه 13 آبان ساعت 20 و جمعه 14 آبان ساعت 10 بازپخش می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز