فیلم سینمایی «بادیگارد» جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا پس از اکران و توزیع در شبکه نمایش خانگی روی فیلم‌نت بارگذاری شد.

به گزارش مرور نیوز، «بادیگارد» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بعد از اکران  عمومی اش در سینما‌های کشور در فیلم نت قابل دسترسی و دانلود است. فیلم بادیگارد به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی­ کیا با بازی پرویز پرستویی و مریلا زارعی بعد از اتمام اکران عمومی اش در سینماهای ایران و کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، آلمان، امارات و استرالیا به شبکه نمایش خانگی پیوست.

هجدهمین فیلم سینمایی ابراهیم حاتمی کیا، در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برنده دو سیمرغ شد. پرویز پرستویی بعد از 10 سال و برای ششمین بار جلوی دوربین حاتمی‌کیا رفت و دست خالی برنگشت و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد جشنواره سی و چهارم شد.

حاتمی کیا فیلم سینمایی بادیگارد را سال 1394 ساخت. فیلمی که شکل گیری ایده اولیه اش به چهارده سال قبل برمی گردد. او از نیمه اردیبهشت سال 93 و با برگزاری جلسات روخوانی فیلمنامه به طور هم زمان بازنویسی فیلم نامه را هم شروع کرد و سرانجام بعد از پایان مراحل پیش تولید «بادیگارد» را به جشنواره فیلم فجر رساند. «بادیگارد» بعد از هفت هفته اکران و فروش نزدیک به هفت میلیارد تومن در لیست پرفروش ترین فیلم­های سال، گیشه را ترک کرد.   

موضوع فیلم در باره محافظی به نام حیدر ذبیحی (پرویز پرستویی) است که از شخصیت های سیاسی نظام محافظت می کند. او در جریان فیلم با شک و تردید هایش و انتخاب بین ماندن و نماندن در شغل حفاظت درگیر است.

«بادیگارد» در بین آثار حاتمی کیا بیش از همه با «آژانس شیه ای» مقایسه می شود و یکی را از پرحاشیه ترین فیلم های جشنواره  سال گذشته بود.

پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، فرهاد قائمیان، دکتر محمود عزیزی، محمد حاتمی، علی یعقوبی، پدرام شریفی، دیبا زاهدی، کیمیا حسینی، شیلا خداداد از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز