سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از انتخاب شعار و پوستر این رویداد در ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری خبر داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از ستاد خبری و رسانه‌ای سی و یکمین نمایشگاه بین ‎المللی کتاب تهران؛ ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ریاست محسن جوادی؛ رئیس نمایشگاه و اعضای شورا روز چهارشنبه ( 22 فروردین ماه) در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

همایون امیرزاده؛، سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: با توجه به فراخوان منتشر شده برای مشارکت مردم در انتخاب شعار، تعداد 30 شعار منتخب در جلسه مطرح شد و سرانجام پس از بحث و تبادل نظر شعار نه به کتاب نخواندن به عنوان شعار این دوره از نمایشگاه انتخاب شد.

وی افزود: همچنین تعدادی از پوسترهای منتخب در جلسه نمایش داده شد و پوستر نمایشگاه کتاب نیز انتخاب شد و مقرر شد پس از اعمال تغییرات نهایی رونمایی شود.

امیرزاده همچنین با اشاره به روند اجرایی در نمایشگاه کتاب گفت: در این جلسه گزارشی از روند اجرایی نمایشگاه و آماده سازی مصلای امام خمینی(ره) توسط قائم مقام نمایشگاه ارایه شد.

سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ادامه روند بورسیه نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: با نظر اعضای شورا مقرر شد بورسیه نمایشگاه به روال سال گذشته با دعوت از نویسندگان، مترجمان و آژانس‌های ادبی به فعالیت خود ادامه دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز