جیمز کومی که در گذشته رئیس سازمان اف‌بی‌آی بود کتابی افشاگرانه با عنوان «وفاداریِ بالاتر» نوشته است که در نمایشگاه کتاب امسال عرضه می‌شود.

به گزارش مرور نیوز،  انتشارات مهر اندیشترجمه ای از کتاب جنجالی «وفاداریِ بالاتر» اثر جیمز کومی رئیس سابق  سازمان اف‌بی‌آی را به نمایشگاه کتاب می آورد.

کتاب وفاداری بالاتر ترجمهٔ کتاب جیمز کومی رئیس اسبق اف بی آی با عنوان اصلی «The Higher Loyalty» است که با ترجمهٔ علی سلامی در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

بنابر اعلام مدیر این موسسه نشر ، این کتاب پس از انتشار در ۲۸ فروردین ماه سال جاری از سوی این موسسه خریداری شده و در دست ترجمه قرار گرفته است.

وی همچنین از مترجم این کتاب به عنوان مدرس دانشگاه‌های تهران در زمینه زبان انگلیسی و مترجم آخرین کتاب دونالد ترامپ به زبان فارسی یاد کرد.

جیمز کومی، در کتابش تحت عنوان «The Higher Loyalty» که در تاریخ ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) منتشر شد، به بررسی ویژگی‌های رهبریِ اخلاقی می‌پردازد و پس از بررسی ساختار خانواده‌های مافیایی در آمریکا و دیدگاه سران مافیا نشان می‌دهد که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا نیز همان سبک و ویژگی‌های یک رئیس مافیایی را داراست و با همان نگرش بر آمریکا حکومت می‌کند.

در این کتاب کومی خواننده را به سفری در تاریخ آمریکا از گذشته و سپس حادثه یازده سپتامبر می‌برد. از دیدگاه او آمریکا کشوری است که دروغ‌گویان سیاست آن را در دست گرفته‌اند و آن را به ورطه نابودی می‌کشانند. کومی خود را وفادار می‌شناسد، اما نه  وفادار به زورگویی و رؤسای زورگو و نادان، که وفادار به ارزش‌های ماندگار انسانی و حاکمان خیرخواه  و مصلحت‌اندیش.

این کتاب با تیراژی 5 برابر نسبت به تیراژ «آتش و خشم»اثر مایکل ولف دارد و تیراژ آن 850 هزار نسخه است که بر این اساس پر فروش ترین کتاب در سایت آمازون است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز