تهیه کننده مجموعه «آنام» گفت: به پایان قصه آنام خیلی فکر کردیم و پایان‌های مختلفی را طراحی کردیم در نهایت پایان‌بندی منطقی و خوبی رسیدیم که فکر می‌کنم مخاطب هم راضی باشد.

به گزارش مرور نیوز، تهیه کننده سریال «آنام» ابراز داشت: در ایران سنت فصل دو و سه تاکنون موفق نبوده است، بنابراین بعید می‌دانم آنام ادامه دار باشد.

پایان‌بندی این سریال را پایانی منطقی و خوب عنوان کرد و در عین حال گفت: به پایان قصه آنام خیلی فکر کردیم و پایان‌های مختلفی را طراحی کردیم در نهایت پایان‌بندی منطقی و خوبی رسیدیم که فکر می‌کنم مخاطب هم راضی باشد.

اسماعیل عفیفه، درباره پایان زودهنگام مجموعه« آنام» گفت : این مجموعه ابتدا در ۶۵ قسمت پیش‌بینی شده بود زمانی که داستان را جمع و مونتاژ کردیم کار در ۶۲ قسمت بسته شد. «آنام» سریال بزرگی بود و کمی پیش‌بینی اینکه چند قسمت باشد برای ما سخت بود.

وی از پخش پشت صحنه مجموعه «آنام» نیز خبر داد.

این تهیه کننده در پاسخ به اینکه آیا تصمیمی برای ساخت فصل جدید آنام ندارید گفت: بعید می‌دانم آنام ادامه دار باشد چرا که در ایران سنت فصل دو و سه تاکنون موفق نبوده است، می‌شود برخی محورها را در این مجموعه ادامه داد، اما ما به این فکر نبودیم. صحبت‌هایی هم  در این باره داشتیم اما تا زمانی که طرح قصه جذاب نداشته باشیم چنین اقدامی نمی‌کنیم.

عفیفه در پایان یادآور شد: خوشحالم که این مجموعه مورد توجه مخاطب واقع شد تلاش ما این بود که کار پر مخاطب در عین حال  شریف سالم و خوب باشد، فکر می‌کنم تا حد زیادی به این اهداف رسیدیم.

به گزارش مرور نیوز، مجموعه ۶۲ قسمتی « آنام » پنج‌شنبه (۲۰ اردیبهشت ماه) به پایان خواهد رسید.

پشت صحنه این مجموعه نیز روز شنبه (۲۲ اردیبهشت ماه) از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز