با حکمی از سوی رئیس سازمان سینمایی، «علیرضا رضاداد» دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان شد.

به گزارش مرور نیوز ، با حکم حجت الله ایوبی رئیس این سازمان، «علیرضا رضاداد» به دبیری سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان منصوب شد.

 

در متن حکم رضاداد آمده است: نظر به سوابق ارزشمندتان به موجب این حکم به سمت «دبیرسی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان» منصوب می شوید. جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان  در شهر اصفهان فرصت مناسبی است برای هم اندیشی به منظور ارتقاء جایگاه سینمای کودک ونوجوان که با تلاش بزرگان و دلسوزان سینما در شورای سیاستگزاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان دوران تازه ای از شکوفایی را آغاز کرده است. با توجه به نگاه  مثبت و تعامل سازنده مدیران و مسئولان شهر و استان، بویژه شهردار فرهیخته و اعضای محترم شورای شهر امید است جشنواره ای  در خور نام سینمای ایران و در طراز آوازه شهر اصفهان برگزار شود.

 

در ادامه این حکم می‌خوانیم: حمایت همه جانبه بنیاد سینمایی فارابی، شورای راهبری و تعامل سازنده شما با مدیریت استان در سطوح مختلف نوید بخشی جشنواره ای باشکوه است.  امید است با همکاری با دستگاههای ذی ربط ملی و استانی و جلب حمایتهای هرچه بیشتر نهادهای مردمی و دولتی در انجام این مسئولیت مهم موفق باشید.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز