مجموعه رادیویی جام بیست و یکم به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا از فردا 22 خرداد ماه از رادیو نمایش پخش می شود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، از سه شنبه بیست و دوم خرداد ماه مجموعه ۳۲ قسمتی جام بیست و یکم به مناسبت جام جهانی 2018 روسیه ساعت ۱۶:۴۵ از رادیو نمایش پخش می شود.

این مجموعه رادیویی توسط نویسندگانی چون مجید حیدری، حسین یعقوبی و زهرا کولیوند نوشته شده و داستان آن مرتبط با 32 تیم راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸ است که هر قسمت آن مربوط به یک تیم خواهد بود.

در این مجموعه رادیویی هنرمندانی چون میرطاهر مظلومی، بهرام ابراهیمی، رویا فلاحی، کرامت رودساز، احمد گنجی، شیرین سپه راد، شیما جان قربان، مجید حمزه، امیر منوچهری، مهرخ افضلی، نگین خواجه نصیر، شهریار حمزیان، مهرداد مهماندوست، مجید سهرابی، عبدالعلی کمالی، مجتبی طباطبایی، مروارید کریم پور، محسن بهرامی، سینا نیکوکار، معصومه عزیز محمدی، ماندانا اصلانی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در آن به ایفای نقش می پردازند.

مجموعه رادیویی جام بیست و یکم به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، صدابرداری پیروز صدرایی، رضا طاهری، حیدر صفدری و افکتوری محمدرضا قبادی فر و نرگس موسی پور از روز سه شنبه ساعت ۱۶:۴۵ در رادیو نمایش شنیده می شود.

این مجموعه رادیویی را رضا عمرانی، ایوب آقاخانی، مهدی نمینی مقدم و بهرام سروری نژاد کارگردانی کرده اند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز