مدیر رادیو ورزش در آستانه ۲۰ سالگی این شبکه گفت: ورزش بانوان قابلبت بالایی برای بررسی و توجه دارد و با اتکاء بر ارزیابی‌های مناسبی که شده است، سهم ورزش بانوان در این شبکه افزایش خواهد یافت.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ در نوزدهمین سالروز تاسیس شبکه رادیویی ورزش و آغاز بیستمین سال از فعالیت این شبکه رادیویی، این ویژه برنامه با تهیه کنندگی مسعود نجات و گویندگی مسعود اسکویی، خسرو والی زاده و اختر زورق چیان در سه بخش مجزا و با سه موضوع متفاوت به روی آنتن رفت.

در مهمترین بخش این برنامه که از ساعت ۱۴ الی ۱۷:۳۰ با عنوان «موج افتخار» پخش شد مدیر شبکه، مدیران ورزش ایران و روسای فدراسیون‌های ورزشی به موضوعاتی همچون ورزش قهرمانی، ورزش بانوان و ورزش همگانی پرداختند. گفتگوی تلفنی مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با برنامه سازان شبکه و مخاطبان رادیو ورزش پیرامون نقش رادیو ورزش و در بازتاب اخبار و مسائل روز ورزش و حضور افتخارآفرینان تیم ملی فوتبال در جام جهانی از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه بود.

همچنین در این برنامه پیام بیش از ۲۰ فدراسیون ورزشی به شبکه رادیویی ورزش برای شنوندگان قرائت شد.

در بخش سوم این ویژه برنامه که از ساعت ۲۰ الی ۲۴ پخش شد، چهره‌ها و شخصیت‌های مطرح ورزشی کشور و جمعی از همکارانی که پیش از این به عنوان گزارشگر در مقاطعی برای رادیو ورزش، مسابقات و رویداد‌های مختلف ورزشی را گزارش کرده‌اند با مخاطبان این شبکه رادیویی صحبت کردند.

در رادیو ورزش به ورزش بانوان بهای بیشتری خواهیم داد

غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش در این برنامه با تبریک بیستمین سالگرد حضور رادیو ورزش در عرصه صدا گفت: پیمودن این مسیر با همراهی مدیرانی میسر شده است که هر کدام با ارائه تجربیات و راهبردهایشان مسیر درستی به این شبکه رادیویی بخشیدند و اکنون جا دارد از آقایان محمد جهانی، مجید ندیری و حمید قاسمی تشکر کنیم که ایثارگرانه فضای همدلی و رفاقت را در این شبکه ترسیم کردند.

میرحسینی با تاکید بر لزوم توجه جدی به ورزش بانوان و تاثیرات مثبت آن در جامعه و خانواده تصریح کرد: ورزش بانوان قابلبت بالایی برای بررسی و توجه دارد و با اتکاء بر ارزیابی‌های مناسبی که شده است، سهم ورزش بانوان در این شبکه افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: ما صرف پرداختن رسانه‌ها به دستاورد‌های جهانی ورزش بانوان را کافی نمی‌دانیم و در این شبکه نگاهی فراتر از ورزش حرفه‌ای به بانوان داریم چرا که توجه به ورزش بانوان در فضای سبک زندگی ایرانی اسلامی و فرهنگ سازی گسترده آن بخشی از نگاه رسانه به تحکیم خانواده و سلامت مادران و دختران جامعه خواهد بود.

مدیر رادیو ورزش توجه این شبکه رادیویی به مخاطبان دانش آموز، دانشجو و حتی کارگران و نظامیان را بخشی از اصول این شبکه دانست و افزود: این بخش از مخاطبان جایگاه مهمی در میان شنوندگان رادیو ورزش دارند و تلاش ما بر این است در رده ورزش‌های نیمه حرفه ای، حرفه‌ای و قهرمانی بر آن‌ها اثر گذار باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز