هشتمین نمایشگاه اسباب بازی، امروز صبح در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.

به گزارش مرور نیوز، هشتمین نمایشگاه اسباب بازی، امروز صبح در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور حموله، رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی، سلام زاده معاون مدیر کل سرگرمی سازنده و بازی های رایانه ای، میرزا حسنی مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.

هشتمین نمایشگاه بزرگ اسباب بازی با رویکرد ملی برپا شده است و اسباب بازی و بازی ایرانی، اسلامی و صدها نوع بازی های مختلف فکری و بومی را به نمایش می گذارد.

معرفی اسباب بازی های موثر در رشد جسمی و ذهنی کودکان، آشنایی تولید کنندگان با نیازهای این قشر، ارائه و معرفی آخرین دست آوردهای تولید کنندگان داخلی و ترویج مبانی اصولی ارتباط آگاهانه، یکپارچه سازی فعالیت های حوزه اسباب‌بازی، ایجاد فرهنگ انتخاب درست اسباب بازی مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه است.

 این نمایشگاه که با رویکرد تولیدات ملی و حمایت از صنعت اسباب‌بازی داخلی برگزار شده است شرکت های تولید کننده داخلی صدها مدل از انواع اسباب‌بازی های الکتریکی، ربات، انواع چرتکه، پازل، بازی های رنگ شناسی، خمیر بازی و بازی های کمک آموزشی را در معرض دید کودکان و نوجوانان قرار داده است، در این نمایشگاه 80 درصد تولید کننده داخلی، 10 درصد تولید کننده خارجی و 10 درصد عرضه کننده اسباب بازی های داخلی و خارجی حضور دارند.

لازم به ذکر است؛ نمایشگاه اسباب بازی  تا 15 تیرماه برپاست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز