تهیه کننده سریال محکومین ۲ اعلام کرد که تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی آغاز شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ فصل دوم سریال محکومین با فیلمبرداری اپیزود "مادر" در احمدآباد مستوفی آغاز شد.به گفته بهروز مفید تهیه‌کننده این مجموعه، محکومین ۲ در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در منطقه اطراف اسلامشهر کلید خورده است و هم اکنون گروه تولید در منطقه احمدآباد مستوفی در لوکیشن‌های مغازه و خانه مشغول کار هستند.

او ادامه داد: هر قسمت از این سریال یک اپیزود و هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و باید گفت که هم از نظر تعداد قسمت و هم از نظر تعداد بازیگر، از محکومین ۱ بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود.

بهروز مفید درباره ترکیب بازیگران این سریال هم یادآوری کرد: به طور قطع لیلا زارع و سپیده خداوردی که در فصل یک بازیگران نقش اصلی بودند، در این پروژه حضور ندارند؛ اما تا چند روز آینده بازیگران اصلی سریال که در حکم مددکاران قضایی هستند، معرفی می‌شوند.

این تهیه کننده تصریح کرد: موضوع محوری در فصل یک محکومین مجازات جایگزین زندان بود، اما در فصل دوم این مجموعه ما نیمی از سریال را به بحران خانواده و طلاق اختصاص داده ایم.

بهروز مفید از سیدجمال سیدحاتمی به عنوان کارگردان مجموعه تلویزیونی محکومین ۲ نام برد و افزود: مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلمنامه را بر عهده دارند.

گفتنی است؛ سریال محکومین ۲ کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت برای پخش از این شبکه تولید می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز