فیلمبرداری فاز دوم سریال بهترین سال های زندگی ما به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید که بخش های مربوط به دهه ۵۰ را شامل می شود، آغاز شد.

به گزارش مرور نیوز فیلمبرداری فاز دوم سریال بهترین سال های زندگی ما به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید که بخش های مربوط به دهه ۵۰ را شامل می شود، آغاز شد.

محمدکامبیز دارابی مجری طرح پروژه گفت: در فاز اول سریال، بخش های مربوط به دهه های سی و چهل را تصویربرداری کردیم. در فاز دوم بخش های مربوط به دهه ۵۰ را که منتهی به رویدادهای انقلاب و تاثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت شخصیت ها می شود، جلوی دوربین می بریم.

به گفته وی، داریوش کاردان، حدیثه تهرانی و نیلوفر شهیدی هم بازیگرانی هستند که به تازگی به سریال پیوسته اند. داریوش کاردان در این سریال نقش کاراکتری به نام خوش پیک را دارد که در قصه، پدر حدیثه تهرانی است.

بندر کیاشهر، ساحل چمخاله، ارتفاعات سیاهکل و مناطقی دیگر در شمال کشور از جمله لوکیشن های سریال هستند، تدوین همزمان مجموعه نیز در حال پیگیری است.

این سریال به نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام تاریخی عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح مهاجران هاوارد فاست محسوب می شود.

این سریال در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می شود. داستان مجموعه در دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشن های این سریال از جمله ویژگی های آن است.

علیرضا کمالی، بهنام تشکر، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، علیرضا جلالی تبار، رحیم نوروزی، الهام طهموری، شهرام قائدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگ چاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، شهروز ابراهیمی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و... در این سریال بازی دارند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد سیستانی برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می زند و مقابل تراب می ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می بندد و به تراب جواب رد می دهد. تراب نقشه ای می چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز