20 درصد از فیلمبرداری سریال محکومین 2 به پایان رسیده است و ازاوایل هفته آینده تصویربرداری پانزدهمین اپیزود این مجموعه کلید خواهد خورد.

به گزارش مرور نیوز تصویربرداری اپیزود ۱۴ از فصل دوم مجموعه محکومین2 رو به اتمام است و اوایل هفته آینده تصویربرداری پانزدهمین اپیزود این مجموعه کلید می‌خورد.

مراحل فنی این مجموعه به صورت همزمان در حال انجام است که تا کنون حدود ۲۰ درصد از آن به اتمام رسیده است.

هر قسمت از این مجموعه ۴۰ اپیزودی داستان جداگانه‌ای دارد اما محور اصلی آن مجازات جایگزین حبس، خانواده و بحران طلاق است.

فصل دوم این مجموعه هم از نظر تعداد قسمت و هم از نظر تعداد بازیگر و لوکیشن، از محکومین یک بیشتر است. مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلمنامه این مجموعه را بر عهده دارند.

این مجموعه که مرداد ماه امسال در منطقه اطراف اسلامشهر کلید خورد با حضور نزدیک به ۵۰۰ بازیگر در بیش از دویست لوکیشن مختلف در تهران فیلمبرداری می‌شود.

هر قسمت از محکومین ۲ موسیقی جداگانه‌ای دارد که همزمان با فیلمبرداری و تدوین ساخته می شود.

بهروز مفید تهیه کننده پیش بینی کرده که  در صورت تحقق برنامه ریزی‌ها تولید این مجموعه تا اردیبهشت ۹۸ به پایان برسد و حوالی پاییز از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

گفتنی است؛نازنین فراهانی، کوروش تهامی، بیتا سحرخیز، نگار عابدی، شهره لرستانی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، بهراد خرازی، مهری آل آقا، مهدی صباغی، علیرضا استادی، محمود جعفری، مریم بوبانی، رابعه مدنی، افسانه ناصری، مهرداد ضیایی، شیرین اسماعیلی، کاوه آهنگر، الهام طهموری و آتیه جاوید و ... از جمله بازیگرانی هستند که در برخی از اپیزود‌های این مجموعه مقابل دوربین سید جمال حاتمی قرار گرفته اند.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز