مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما اعلام کرد براساس تحقیقات صورت گرفته درخصوص برنامه‌های نوروز ۹۸ تلویزیون سریال نون خ شبکه یک پربیننده‌ترین مجموعه نمایشی شد .

به گزارش مرور نیوز، مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما اعلام کرد براساس تحقیقات صورت گرفته درخصوص برنامه‌های نوروز ۹۸ تلویزیون سریال نون خ  شبکه یک پربیننده‌ترین مجموعه نمایشی و برنامه عصرجدید شبکه سه پربیننده ترین برنامه غیرنمایشی سیما شناخته شدند و مردم استانهای کردستان و قزوین رتبه‌های اول و دوم و زنجان و کرمانشاه به صورت مشترک رتبه سوم را درتماشای برنامه‌های نوروزی تلویزیون کسب کردند.

براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما بعد از سریال نون،خ شبکه یک سیما دو مجموعه نمایشی زوج یا فرد شبکه سه و برسردوراهی شبکه دو بیشترین مخاطب را پای خود نشانده‌اند.

با توجه به اینکه سریال نون خ نخستین سریالی است که درشبکه ای ملی، به زندگی مردم عزیز استان کردستان می پردازد از این نظر برای مرکزتحقیقات صداوسیما بسیار مهم بود تا از میزان رضایت مردم این استان آگاه شود برهمین اساس تحقیقات ویژه ای در این زمینه صورت گرفت و مشخص شد میزان رضایت بینندگان این مجموعه نمایشی در استان کردستان حدود ۸۷ درصد بوده است.

در میان برنامه‌های غیرنمایشی سیما نیز بعد از برنامه جذاب و بدیع عصرجدید شبکه سه، برنامه‌های برنده باش شبکه سه، خندوانه، کودک شو و دورهمی‌شبکه نسیم در رتبه‌های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

در میان شبکه‌های تلویزیونی استانی هم در ایام نوروز شبکه‌های تلویزیونی افلاک استان لرستان ،کردستان استان کردستان و اشراق استان زنجان بیشترین بیننده را پای خود نشانده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز