همزمان با آغاز پیش‌فروش نمایش مگس از شانزدهم تیرماه در سایت تیوال، پوستر این نمایش نیز رونمایی شد. برای سه روز نخست این نمایش ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

به گزارش مرور نیوز، تئاتر مگس به کارگردانی توحید معصومی اقتباسی از نمایشنامه‌ خانواده تُت  نوشته‌ی اشتفان اُرکنی با ترجمه‌ی کمال ظاهری است که ایوب آقاخانی و توحید معصومی آن را دراماتورژی و بازنویسی کرده‌اند. تهیه‌کنندگان این نمایش نیز امیرحسین شفیعی و مهدی اکبری‌زاده خواهند بود.

همچنین در این نمایش، ایوب آقاخانی، سامان دارابی، مرضیه صدرایی والهه زحمتی به عنوان گروه بازیگران این اثر نمایشی در کنار توحید معصومی به‌عنوان کارگردان اثر حضور خواهند داشت.

در نمایش مگس، میلاد حاجی‌زاده مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، امیر قالیچی مدیر تبلیغات و روابط عمومی، مصطفی قاهری عکاس و ساخت تیزر، سینا ییلاق‌بیگی طراح صحنه، الهام شعبانی طراح لباس، رضا خضرایی طراح نور، علی مست‌علی طراح صدا و انتخاب موسیقی، مهرنوش بیگ‌زاده دستیار طراح صدا، خورشید آزادی طراح لوگو، مرجان برات منشی صحنه و محمدحسن درباغی‌فر مدیر صحنه، به عنوان گروه اجرایی این نمایش را تشکیل می‌دهند.

شایان ذکر است نمایش مگس  تیر و مرداد ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸:۳۰ همه روزه به جز شنبه‌ها در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز