روزمرگی‎های معاصر پروژه هنری دنباله‌داری‌ست به نمایشگاه‌گردانی علی میراسماعیلی که تاکنون دو فصل آن با عناوین کجواج‌ها و فراموشی به نمایش در آمده است.

به گزارش مرور نیوز، نمایشگاه فصل سوم این پروژه با عنوان خودردیابی با شرکت ۹ هنرمند که اغلب آثارشان به‌صورت عکس و چیدمان ارایه شده، روز جمعه ۲۱ تیرماه در گالری سایه افتتاح می‌شود.

مانند روال فصول قبلی، هنرمندان منتخب برای شرکت در این فصل نیز بدون وابستگی به هر کدام از سبک‎ها یا شیوه‌های تولید اثر هنری، با رویکردی فرا‌رشته‌ای سعی در نمایش مفهوم روزمرگی در شکل معاصر آن دارند.

علی میراسماعیلی نمایشگاه‎گردان این پروژه در بیانیه نمایشگاه می‎نویسد: خود را دیدن به معنای مکاشفه خویشتن، پدیده‌ای نوظهور نیست اما اختلال و پریشانی انسان معاصر که ناشی از دیدن \خود ‎\در مرز میان خاطره، واقعیت و رویاست اورا بیش از هر زمان دیگری نسبت به شناخت هویت خویش به چالش کشیده است. خودردیابی به مواجه انسان معاصر با خویشتن در مسیر این شناخت می‎پردازد.

هنرمندان حاضر در این فصل عبارتند از هستی ‎حاجی‎ابوالحسن ، مرسا زینالی، معصومه شصتی، الهام شویکلو، مهسا شهپرنیا، ماه‎نو شیرزاد، مرضیه صادق‎محمدی، بنفشه عرشی و الهام مرادی.

افتتاحیه نمایشگاه خودردیابی روز جمعه ۲۱ تیرماه ساعت ۵ عصر در گالری سایه است و نمایشگاه تا ۲۶ تیر ادامه دارد.

گالری سایه در خیابان کریمخان ، خیابان سنایی، خیابان سیزدهم، پلاک ۲۱ قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز