احمد حسین زادگان گفت: سرشماری نفوس و مسکن یک امر مهم در جهت رسیدن به اهداف و آینده مردم است چراکه از طریق سرشماری می‌توان آمار دقیقی را نسبت به‌تمامی مردم در تمام نقاط کشور به دست آورد.

به گزارش مرورنیوز،فرماندار ساری با تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: یکی از برنامه‌های سیدالشهدا حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مطالبه گری بود و در هر زمان تمام سعی خود را جهت گرفتن حق و مطالبه مردم می‌کرد، مدیران هم باید مطالبه گر باشند و مردم را از خودشان بدانند تا خدایی تاکرده حق کسی پایمال نگردد.

حسین زادگان ادامه داد: سرشماری نفوس و مسکن یک امر مهم در جهت رسیدن به اهداف و آینده مردم است چراکه از طریق سرشماری می‌توان آمار دقیقی را نسبت به‌تمامی مردم در تمام نقاط کشور به دست آورد و این اتفاق بسیار خوب است.

وی از مردم خواست تا در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کنند و یا به پایگاه‌های سرشماری برای ثبت این اتفاق مهم اقدامات جدی داشته باشند تا برای آبادانی کشور خود قدمی تأثیرگذار بردارند.

فرماندار ساری تصریح کرد: همه ما در دولت تدبیر و امید مسئولیتی خطیر بر دوشمان است که باید این مسئولیت را به‌عنوان یک فرصت و یک امانت در خدمت نظام و در تبیین، تشریح و اهداف نظام، منویات مقام معظم رهبری و همچنین سیاست‌های دولت محترم تدبیر و امید بتوانیم خدمت گذار خوبی برای مردم باشیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز