بابک شمس‌ناتری به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن معارفه شد.

به گزارش مرورنیوز، بابک شمس‌ناتری برای دومین بار به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد یکی از شهرستان‌های غرب مازندران معارفه شد، وی در حالی سکان هدایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن را عهده‌دار شد که پیش از این سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر بود و از این سمت ‌تودیع شده بود.

مسئول واحد قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران امشب در این مراسم طی سخنانی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های مناسبی که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای توسعه فرهنگ صورت گرفته است تلاش می‌کنیم تا فرهنگ عمومی به فرهنگ قرآنی تبدیل شود و مردم ما به ویژه نسل آینده هرچه بیشتر با قرآن و مفاهیم آن مانوس شوند.

محمد فوقی اظهار کرد: گسترش فعالیت‌های مجامع قرآنی، برگزاری همایش‌‎ها و مسابقات ویژه قرآنی از جمله این برنامه‌ها هستند که در شهرستان‌ها و با کمک و همکاری برخی نهاد‌ها مانند تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه و نیز شهرداری‌ها و نهاد نماز جمعه فعال و در حال بسط و گسترش هستند.

فوقی یادآور شد: بابک شمس‌ناتری از نیروهای جوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دارای تجربه سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر در سال‌های اخیر است.

همچنین در حاشیه این برنامه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن طی سخنانی گفت: با شناختی که از ظرفیت‌های بالای فرهنگی ـ هنری تنکابن دارم این امیدواری وجود دارد با تعامل خوب مسؤولان شهرستان کارهای خوبی در حوزه فرهنگ و هنر صورت پذیرد و برای این منظور با کمک و تخصص همکارانم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تلاش می‌کنیم گام های موثری در توسعه فرهنگ و هنر صورت گیرد.

بابک شمس‌ناتری در ادامه با تقدیر از زحمات صفر قاسمی رد این اداره گفت: براساس آموزه های دین مبین اسلام مسؤولیت یک امانت است و ما در برابر مردم باید پاسخگو باشیم و بدانیم این مسؤولیت‌ها دائمی نیستند و در وقت مقتضی باور آن را به اهلش بسپاریم همانطوری که حضرت علی(ع) به مالک اشتر توصیه کردند: اگر این پست‌ها ماندنی بودند امروز به ما سپرده نمی‌شدند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز