فرماندار بهشهر به تشریح حادثه سقوط درخت در این شهرستان و کشته و مصدوم شدن 20 نفر در این اتفاق پرداخت.

به گزارش مرورنیوز,سیدخالق سجادی، با تسلیت شهادت امام حسین(ع) و یاران فداکار آن حضرت، گفت: حدود ساعت 15 عصر دیروز، دسته عزاداری روستای «علی‎تپه» که در جاده تفریحی توریستی عباس‎آباد بهشهر قرار دارد، در حال دسته‎روی به سمت مزار شهدای گمنام واقع در منطقه جنگلی عباس‎آباد بودند که در مسیر راه، بر اثر سقوط یکی از درختان بزرگ و افتادن آن روی سیم برق فشار قوی و دسته عزاداری، 20 نفر از عزاداران حسینی(ع) دچار آسیب شدند.

وی با بیان اینکه سیم برق نیز قطع شده بود و بر سر مردم افتاد، گفت: یک پیرمرد 60 ساله در این حادثه در دم فوت کرد و یک جوان 30 ساله نیز دچار سوختگی و به بیمارستان شهید زارع ساری منتقل شد.

فرماندار بهشهر افزود: 18 نفر نیز دچار مصدومیت سطحی ناشی از برق‎گرفتگی و در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر بستری شدند که اوضاع جسمانی آنها وخیم گزارش نشده است.

وی تصریح کرد: براساس آخرین گزارش از بیمارستان امام بهشهر، 9 مصدوم به صورت سرپایی درمان و ترخیص شده و 9 مصدوم نیز در بخش‎های ارتوپدی و جراحی این بیمارستان بستری هستند.

فرماندار بهشهر در پایان با عرض تسلیت به خانواده یکی از عزاداران حسینی(ع) که جان خود را در حادثه یادشده از دست داد، گفت: پیگیر وضعیت مصدومان هستیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز