اندی ماری و نواک جوکوویچ بعد از فینال شب گذشته مسابقه‌های تور ATP لندن درباره عملکرد یکدیگر اظهارنظر کردند و از روابط‌شان با هم گفتند.

به گزارش مرور نیوز، شب گذشته در فینال مسابقه‌های تور ATP لندن، اندی ماری مرد شماره یک تنیس جهان توانست نواک جوکوویچ را شکست دهد و به آخرین قهرمانی فصل خود دست یابد. ماری که اخیرا در رنکینگ جهانی مقام اول را کسب کرده و رقابت سختی با نواک جوکوویچ داشته است، بعد از این پیروزی گفت: زمانی که من و نواک با هم صحبت می‌کنیم، حرفی از تنیس، رنکینگ و بازی‌هایی که با هم داشته‌ایم به میان نمی‌آید. ما درباره خانواده هم، بچه‌هایمان و این جور مسائل حرف می‌زنیم. فکر می‌کردم هر دوی ما زمان زیادی است که با همسران‌مان هستیم. ما رابطه خوبی با هم و با خانواده‌های هم داریم. 

ماری در ادامه افزود: هیچ وقت فکر نمی‌کردم سال ۲۰۱۶ را به عنوان مرد شماره یک جهان به پایان برسانم. شب فوق‌العاده‌ای بود. من در ۴ فینال گرند اسلم بازی کردم و قهرمان المپیک شدم. رقابت با نواک خیلی سخت بود و خیلی از بازی‌ها را با شکست به پایان رساندم. اما دیشب می‌دانستم چه طور جوکوویچ را شکست دهم.

نواک جوکوویچ نیز بعد از شکست مقابل ماری گفت: ما باید بگذاریم که اندی از موفقیتش لذت ببرد. از او سوال‌هایی درباره نسل آینده نپرسید. او شایستگی اینکه در لحظه زندگی کند و از آن لذت ببرد را دارد. تیم او و همسرش نیز همین طور. فکر می‌کنم که حتی همسر ماری بیشتر از ماری تلاش کرده است. او تازه یک بچه به دنیا آورده و با این وجود به جاهای مختلف همراه ماری سفر کرده است.

او در ادامه افزود: سال فوق‌العاده‌ای بود. خاطرات به یادماندنی برایم رقم خورد. در ۶ ماه نخست سال لحظات درخشانی داشتم. امروز هر دو فوق‌العاده بودیم. بازی کردن در چنین زمینی افتخار بزرگی است. مردم شماره یک جهان بهترین تنیسور جهان است. ماری در لحظات تعیین کننده بهتر عمل کرد و من نتوانستم با او خوب مقابله کنم. فینال را خوب شروع کردم اما عکس‌العمل‌هایم به موقع نبود. به ماری تبریک می‌گویم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز