مهاجم تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش شرایط خوبی دارد اما نمی توان از حالا پیش بینی کرد این تیم قهرمان می شود.

به گزارش مرورنیوز، تیم تراکتورسازی فصل شانزدهم لیگ برتر را عالی آغاز کرده است. شاگردان امیر قلعه نویی علاوه بر اینکه در پایان هفته هفتم صدرنشین هستند که در جام حذفی نیز اولین گام را محکم برداشتند. محمد ابراهیمی یکی از بازیکنانی است که در نتایج اخیر تراکتورسازی نقش داشته است. او که مقابل فولاد یاسوج گل دوم تیمش را نیز به ثمر رساند، از شرایط راضی است و ابراز امیدواری می کند تیمش در آینده هم این روند خوب را ادامه دهد.

ابراهیمی درباره پیروزی تیمش مقابل فولاد یاسوج در جام حذفی می گوید: جام حذفی که جام شگفتی ها است. به همین دلیل اصلا قابل پیش بینی نیست. تیم هایی که شرکت می کنند با انگیزه هستند و می آیند تا شگفتی ساز شوند.معمولا هم در بازی با تیم های بزرگ این شگفتی ها رقم می خورد. مثل همان اتفاقی که در بازی پرسپولیس برابر قشقایی رخ داد و دیدید که پرسپولیس چه جوری حذف شد.امیدوارم ما در جام حذفی هم پر قدرت ظاهر شویم و مدعی باشیم.

وی درباره عملکرد خودش از ابتدای فصل عنوان کرد:  من در همه بازی ها همه تلاشم را کردم و مربیان فکر می کنم راضی بودند بجز بازی با پرسپولیس که مشکلاتی به وجود آمد. نمی دانم چرا انتقاد کردند ولی من همیشه همه سعی‌ام را کردم.

مهاجم تراکتور درباره شرایط تیمش بیان کرد: خدا را شکر خوب است.ما خودمان می دانیم که این جایگاه متزلزل است و باید برای حفظ صدر جدول خیلی تلاش کنیم.ما دلمان می خواهد این جایگاه را حفظ کنیم ولی کار سختی است.  اما امیدوارم این صدرنشینی تا آخر فصل ادامه داشته باشد. در فوتبال ایران هیچ چیز مشخص نیست و تا زمانی که کاپ را بالای سر نبریم نمی شود در مورد قهرمانی با قاطعیت صحبت کرد. البته قهرمانی قطعا حق هواداران تراکتورسازی است و ما با همین هدف وارد مسابقات می شویم ولی نمی توان در این مورد با قاطعیت حرف زد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز