تیم فوتبال نساجی باز هم اعتصاب کرد و هر بار بازیکنان این تیم با وعده و وعید بر سر تمرینات و بازی های خودشان بازگشته اند اما این بار بازیکنان برخلاف دفعات قبل تا زمانی که وضعیت شان مشخص نشود از تصمیم شان برنمی گردند.

به گزارش مرور نیوز، مرتضی غلامعلی تبار در خصوص اعتصاب مجدد نساجی گفت: اعتصاب کردن دیگر در تیم ما یک اتفاق عادی شده، وقتی کسی بالا سر تیم نباشد خب قطعا این اتفاقات برایمان رقم می خورد. نه مدیرعامل خودش را نشان می دهد، نه کسی را می بینیم که درباره مشکلات مان صحبت کنیم، فقط کادرفنی است و والسلام. تا به حال بخاطر آقای محمودخان فکری و خودمان بازی کردیم. از سرپرست تیم در سر تمرین خواستیم که صحبت های ما را به گوش مسئولین برساند. شرایط در اینجا فاجعه است این اعتراض ها تصمیم جمعی همه بچه هاست بر سر تمرین نمی رویم تا تکلیف مان مشخص شود، امیدوارم به زودی مسوولین فکری به حال ما کنند تا تکلیف مشخص نشود هیچ کس با این اوضاع ادامه نخواهد داد.

او در ادامه گفت: وضعیت بازیکن‌ها را به یک کلمه می‌توانند مشخص کنند، شاید کسی بخواهد دیگر با این شرایط بازی نکند، شاید کسی بدون پول بازی کند، شاید کسی رضایتش را بخواهد و دیگر تصمیم به ماندن نداشته باشد و دیگری هم علاقه مند بازی در این چند هفته را داشته باشد تا خودش را نشان دهد. متاسفانه همه بلاتکلیف هستند و هیچ کس پاسخگو نیست.

غلامعلی تبار در پاسخ به این جمله که مشکلات را باید به مدیرعامل بگویید تا حل شود گفت: شما اگر مدیرعامل را دیدید حتما به ما هم بگویید. ایشان به سفر کربلا رفتند و اکنون که برگشتند هیچ خبری از ایشان نیست. هیچ کس نمی‌داند وضعیت تیم چطور خواهد شد. اگر ایشان جوابگو هستند پس چرا ابتدای فصل بر سر مبلغ قرارداد با ما چک و چانه می‌زدند، چرا امروز که زمان حمایت است جلو نمی‌آیند و پاسخ اعتراض و گلایه‌های ما را نمی‌دهند و وضعیت را مشخص نمی‌کنند؟ اگر هم ایشان مسئولیتی ندارند خب باز هم بگویند تا ما بدانیم که باید چه بکنیم.

او درباره حساسیت دیدارشان مقابل آلومینیوم اراک گفت: حساسیت بازی در این این شرایط اصلا دیده نمی‌شود و بعید می‌دانم که برای مسئولین نساجی اصلا این بازی مهم باشد. وقتی بازیکنی گرفتاری و مشکلات خانوادگی دارد و فکرش آزاد نیست چطور می‌تواند مقابل حریف حاضر شود. 12، 13 هفته دین‌مان را با بازی خوب به هواداران نساجی ادا کردیم و تیم را در رده ششم جدول آوردیم ولی هیچ کس نیست که پاسخگوی مشکلات ما باشد.

غلامعلی‌تبار درباره محرومیتش از سوی کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا 3 هفته محرومم کردند، من کار خاصی انجام ندادم که مستحق چنین جریمه‌ای باشم اما خب باید به نظر کمیته انضباطی احترام گذاشت و این چند هفته را دور از میادین باشم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز