امیر سرخوش، ملی‌پوش کشورمان به فینال رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا در رشته اسنوکر راه یافت.

به گزارش مرورنیوز، به نقل از سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، در ادامه رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا که در رشته‌های اسنوکر، ناین بال تیمی و اسنوکر 6 توپ بانوان برگزار می‌شود، امیر سرخوش قهرمان رقابت‌های اسنوکر تیمی جهان و آسیا با پیروزی 5 بر صفر در مقابل محمد آصف از پاکستان راهی فینال این رقابت‌ها شد و امروز در این مرحله در مقابل عمر الاج لانی از عربستان صعودی قرار می‌گیرد.

سرخوش پیش از این در مرحله یک چهارم پایانی 4 بر 3 از صد خالد کمالی از امارات گذشته بود.

آرمان دیناروند دیگر ملی پوش ایران در رشته اسنوکر پس صعود به مرحله یک چهارم با قبول شکست 4 بر 2 در مقابل هائوتیان از ادامه رقابت‌ها کنار رفت.

در مرحله گروهی رشته اسنوکر 6 توپ بانوان بهناز سیدی اقدم با نتیجه 4 بر صفر در مقابل نگ آن یی از هنگ کنگ بازی را واگذار کرد و با همین نتیجه به آمی کمانی باخت، نادیا کامران با نتیجه 4 بر صفر از آمی کمانی از هند شکست خورد و با همین نتیجه به نگ آن یی باخت، اکرم محمدی امینی 4 بر یک به آرنتسا سانچز از کشور هند باخت و 4 بر صفر از ویدایا پیلای شکست خورد.

تختی زرعکانی و علی مقصود در رشته ناین بال تیمی پس از باخت 9 بر 8 در مقابل تیم فلسطین راهی جدول بازنده‌ها شدند. آنها در دیدار بعدی خود، تیم مالدیو را با نتیجه 9 بر صفر شکست دادند و در بازی بعدی خود با گذشتن از صد تیم هند با نتیجه 9 بر 3 راهی مرحله یک چهارم پایانی این رقابت‌ها شدند.

ادامه رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا امروز چهارشنبه هفتم مهر ماه پیگیری می‌شود.

نخستین دوره رقابت‌های ورزش های بیلیاردی قهرمانی آسیا سوم تا یازدهم مهرماه به میزبانی کشور امارات (فجیره)در رشته‌های اسنوکر 15 توپ، تیمی، 6 توپ، ناین بال انفرادی، ناین بال تیمی و ایت بال چینی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز