ششصدمین بازی اینیستا برای بارسلونا فرجام خوشی نداشت.

به گزارش مرورنیوز، آندره اینیستا، هافبک مشهور بارسلونا پس از شکست 4 بر 3 تیمش مقابل سلتاویگو در هفته هفتم لالیگا اعتراف کرد رقیب تیم برتر میدان بود.

 او در پایان ششصدمین بازی‌اش برای بارسلونا گفت: تمام تلاش‌مان را به کار بستیم اما موفق نشدیم. با حضور در صدر جدول فاصله‌ای نداشتیم و متاسفانه فرصت مناسبی را از دست دادیم. سلتاویگو تیم برتر میدان بود. آن‌ها بر جریان رقابت تسلط داشت. نتیجه، گویای حقیقت جریان بازی بود. در نیمه دوم می‌دانستیم اگر یک گل بزنیم، می‌توانیم نتیجه را جبران کنیم. 2 گل زدیم اما جبران نتیجه ابتدایی ثبت شده در اسکوربورد کار آسانی نبود. وقتی رقیب برتر از شماست،  اوضاع اصلا برایتان خوب پیش نمی‌رود.سلتا در نیمه اول خوب ظاهر شد و می‌دانست چه نقشه‌ای دارد. ما در 45 دقیقه دوم چیزی برای از دست دادن نداشتیم و به همین دلیل بی‌محابا حمله کردیم اما تلاش‌مان کافی به نظر نمی‌رسید.

 او درباره ترکیب تیم و اشتباه دروازه‌بان تیمش افزود: انریکه تصمیم می‌گیرد چه بازیکنانی در ترکیب اصلی قرار بگیرند و کسی حق اعتراض ندارد. اشتباهاتی شبیه آنچه تراشتگن مرتکب شد، معمولا رخ می‌دهد و برای یک دروازه‌بان اتفاق عجیبی نیست. تراشتگن کاملا در خدمت تیم نشان داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز