مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: قسط اول کالدرون امروز پرداخت شد و اقدام لازم برای واریز وجه به حساب ایشان در قطر انجام شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین جزییات از پرداخت‌های مالی به گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس توضیحاتی را به شرح ذیل ارائه کرد:

قسط اول کالدرون امروز پرداخت شد و اقدام لازم برای واریز وجه به حساب ایشان در قطر انجام شد. کالدرون موافقت خود با دادن زمانی کوتاه را به مدیریت و هیات مدیره اعلام داشته‌ است. همچنین اعلام می‌داریم منابع مالی ریالی پرداخت قسط دوم هم زودتر آماده شده و باشگاه ظرف چند روز آینده این آمادگی را دارد که این مبلغ را نیز به حساب ارزی او در قطر واریز کند.

از زمان حضور محمدحسن انصاری فرد ۱۸۰ هزار دلار طی چند ماه گذشته در سه مقطع به حساب او واریز شده و طی دیروز و امروز هم اقدام لازم برای واریز ۱۲۰ هزار دلار دیگر به حساب او انجام و در مجموع ۳۰۰ هزار دلار قسط اول کامل شد.

باشگاه مکرر از همراهی کالدرون و بازیکنان در دریافت مطالبات تقدیر کرده و طی روز‌های اخیر هم طبق خواسته‌های او درباره حل و فصل مطالبات کادر و بازیکنان اقدام کرده و‌گزارش مکتوب هم درباره همه مسائل به او با ارسال ایمیلی داده شده است.

روابط عمومی باشگاه تاکید کرد که کالدرون سرمربی پرسپولیس است و همه ارکان باشگاه و تیم منتظر حضور ایشان در تمرینات هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز