سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اعتقاد دارد داور دیدار تیمش برابر روسیه به‌خوبی قضاوت نکرده است.

به گزارش مرور نیوز، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم‌الشریعه در نشست خبری پس از شکست 4 بر 3 تیمش مقابل روسیه اظهار داشت: بعد از شکست صحبت کردن خیلی سخت است. مردم عزیزی که اینجا حضور داشتند، از بازی ما راضی بودند. به تیم روسیه هم تبریک می‌گویم. این تیم برای رسیدن به فینال مسابقات، برنامه‌ریزی خوبی داشت. نمی‌خواهم به اتفاقات بازی اشاره کنم، اما داور آسیایی که برای این بازی انتخاب شده بود، به‌خوبی سوت نزد و قضاوت مطلوبی نداشت. داور یک پنالتی صددرصد را برای ایران نگرفت.

«کاپیتان ما را مصدوم کردند و متأسفانه ACL زانوی پایش پاره شده است»، وی با بیان این جمله افزود: دو بازیکن چپ پای خود را از دست دادیم. روز اول بازی‌ها قدرت بهادری در بازی با اسپانیا مصدوم شد و امروز چپ پای دوم تیم خود را که کاپیتان‌مان بود، از دست دادیم. بچه‌ها رشادت کردند و جای این دو بازیکن را پر کردند، اما این بدشانسی بسیار بزرگی است که بازیکن چپ پا در تیم نباشد، چرا که بسیاری از برنامه‌های یک تیم بر اساس شرایط بازیکنان طراحی و اجرا می‌شود.

در ادامه خبرنگاری ضمن تبریک برای بازی بسیار خوبی که ملی‌پوشان ایران برابر روسیه انجام دادند، از سرمربی ایران پرسید بعد از این شکست چگونه برای حضور در دیدار رده‌بندی آماده می‌شوید که ناظم‌الشریعه پاسخ داد: هدف ما قرار گرفتن در جمع بالانشین‌ها بود. ما زمانی که برزیل را بردیم و با توجه به شرایط تیمی خوب، می‌توانستیم در فینال حضور داشته باشیم. روسیه تیم بزرگی است، اما این اتفاق رخ نداد. ما تمام تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت تا سوم شویم. ملت ایران به این تیم افتخار می‌کند، من به نمایندگی از مردم ایران به تیم ملی فوتسال افتخار کرده و فکر می‌کنم کسب عنوان سومی برای اولین بار اتفاق می‌افتد و آسیا به این عنوان افتخار خواهد کرد.

وی در پاسخ به اینکه کشور ایران درخواست جام جهانی 2020 را داده است. حضور شما در این جام جهانی و علمکردتان تا چه اندازه می‌تواند در دریافت مجوز میزبانی مؤثر باشد، عنوان کرد: مسئولان فیفا متوجه خواهند شد که ایران از لحاظ فنی و استقبال بالای مردم در فوتسال در شرایط فوق‌العاده‌ای قرار دارد. فوتسال در ایران جایگاه بسیار بالایی دارد و فکر می‌کنم قبول میزبانی برای ایران از سوی فیفا تأثیر مثبتی خواهد داشت. خاطره خوبی از مردم مدجین داریم و امیدوارم آنها در این تورنمنت از عملکرد ما راضی باشند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز