سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به بررسی وضعیت لیگ‌ های کشور‌های آسیای مرکزی شامل کشور‌های ایران، ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان و قرقیزستان پرداخت.

به گزارش مرور نیوز، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به بررسی وضعیت لیگ‌ های کشور‌های آسیای مرکزی شامل کشور‌های ایران، ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان و قرقیزستان پرداخت و درباره لیگ برتر کشورمان نوشت، پرسپولیس بعد از وقفه طولانی مدت به چهارمین  قهرمانی متوالی خود نزدیک شده است.

این سایت نوشت: حتی چهار ماه بدون بازی در لیگ هم نتوانست در اراده  تسلیم نشدنی پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر  ایران خللی وارد کند، زیرا غول‌های تهرانی روز یکشنبه با پیروزی ۳ بر یک برابر پیکان به رقابت‌ها بازگشتند.

لیگ برتر ایران که اواخر فوریه در فاصله ۹ هفته به پایان مسابقات متوقف شده بود، هفته گذشته از سر گرفته شد.

گل زود هنگام علی علیپور به همراه ۲ گل مهدی عبدی جوان پرسپولیس را در دیدار مقابل پیکان پیش انداخت و یک پنالتی دیر هنگام از سوی شهریار مغانلو چیزی جز تسلی خاطر برای شاگردان عبدالله ویسی نداشت.

آنچه که باعث استحکام بیشتر جایگاه پرسپولیس شد، این بود که تیم تراکتور در خانه با نتیجه یک بر صفر مقابل نساجی مازندران شکست خورد، هرچند پیروزی ۲ بر صفر سپاهان مقابل گل گهر به معنای این است که اختلاف بین صدرنشین لیگ و تیم‌های تعقیب کننده اش همچنان ۱۰ امتیاز باقی مانده است.

در حالی که به نظر می‌رسد، پرسپولیس، یکی از ۲ تیم بزرگ تهران، مدعی اصلی عنوان قهرمانی است، رقیب بزرگ آن‌ها یعنی استقلال در بازگشت به رقابت‌ها به مشکل برخورد و چهارشنبه گذشته در شروع مجدد لیگ، برابر فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و سپس روز دوشنبه در بازی خانگی برابر سایپا به تساوی ۱-۱ دست یافت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز