سازمان تیم‌های ملی فوتبال، کسب عنوان نایب‌قهرمانی ملی‌پوشان نوجوان در رقابت‌های قهرمانی ۲۰۱۶ آسیا و نیز مقام سوم تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا را تبریک گفت.

به گزارش مرورنیوز به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی کسب نایب‌قهرمانی ملی‌پوشان نوجوان در مسابقات آسیایی و نیز صعود به جام جهانی و مقام سوم تیم ملی فوتسال در مسابقات جام جهانی، سازمان تیم‌های ملی فوتبال کسب این عناوین را به بازیکنان، کادرفنی تیم‌های ملی نوجوانان و فوتسال و مردم ورزش‌دوست ایران تبریک و اشاره به موارد زیر را  که در کسب این عناوین تاثیرگذار بوده اند، ضروری می‌داند:

1-نقش همه باشگاه‌های فرهنگی-ورزشی در حوزه فوتسال و نوجوانان که بدون تردید بدون حضور و سرمایه‌گذاری آنها از ابتدا تاکنون، رشد و بالندگی این دو تیم غیرقابل انکار است.

2-ضمن تقدیر از سرمربیان و کادرفنی این دو تیم از نقش مربیان ارزنده ایران که در سال‌های گذشته با هدایت تیم‌های ملی و باشگاهی فوتبال و فوتسال ایران موفقیت‌های متعددی را برای ایران در آسیا، جهان و جام باشگاه‌های آسیا به ارمغان آورده‌اند نیز نمی‌توان گذر کرد. بدون شک چرخه قهرمانی در کلمبیا و هندوستان مرهون فعالیت این مربیان است.

3-مدیران و مسوولین سالیان گذشته فوتبال و فوتسال ایران که بدون اغراق و با امکانات موجود، سنگ بنای موفقیت فعلی تیم ملی فوتسال و تیم ملی فوتبال نوجوانان را در کلمبیا و هند بنا نهادند نیز در بخشی از چرخه موفقیت جای می‌گیرند. حمایت‌های هیأت رئیسه و رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین کمیته‌های فوتسال و جوانان نیز روند رو به جلوی آنها را با کسب این عناوین فراهم کرده‌اند.

-نقش رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها، روزنامه‌های ورزشی و سیاسی، پایگاه‌های خبری و تحلیلی تخصصی ورزش، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که با پوشش لحظه به لحظه و گسترده مسابقات فوتسال و شرح آنان، موجبات آگاهی افکار عمومی را از قدر و منزلت واقعی اعضای تیم های ملی فوتسال و فوتبال نوجوانان را فراهم آوردند، غیرقابل چشم پوشی است. میزان اثرگذاری رسانه‌ها تنها با عیار میزان شادمانی عمومی و خرسندی مردم ایران پس از کسب این عناوین قابل سنجش است.

5-در پایان ضمن تشکر و قدردانی از افتخارآفرینی ملی‌پوشان فوتسالیست ایران باید از سال‌ها زحمات کاپیتان با اخلاق و ارزنده تیم ملی فوتسال ایران محمد کشاورز که همواره از دل و جان در خدمت تیم ملی بوده و به رغم مصدومیت، در این رقابت‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکرد تشکر و قدردانی می کنیم.

سازمان تیم‌های ملی فوتبال از درگاه خداوند منان موفقیت روزافزون ورزش ایران اسلامی را در سایه تعامل فراگیر و فرایندهای کارشناسی‌شده آرزومند است و تبریک مجدد خویش را به همه مردم ایران تقدیم می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز