مصدومیت هافبک کلمبیایی سفیدپوشان مادرید به حدی است که او توان همراهی تیم ملی کشورش را در دو بازی‌ پیش‌رو نخواهد داشت.

به گزارش مرورنیوز، خامس رودریگس روز گذشته (یکشنبه)  پیش از دیدار رئال مادرید برابر ایبار از هفته هفتم لالیگای اسپانیا که به تساوی یک بر یک انجامید، به هنگام گرم کردن از ناحیه عضلات پا مصدوم و شانس حضور در این بازی خانگی را از دست داد. این در حالی بود که به گفته رسانه‌های معتبر اسپانیایی وی قرار بود در ترکیب سفیدپوشان مادریدی برای این بازی قرار بگیرد.

با تعطیلی لالیگا همچون دیگر لیگ‌های اروپایی به خاطر انجام بازی‌های ملی، خامس امشب (دوشنبه) وارد آسونسیون، پایتخت پاراگوئه، محل حضور تیم ملی کلمبیا می‌شود و در آنجا مورد ارزیابی و رسیدگی تیم پزشکی قرار می‌گیرد.

نشریه «آس» اسپانیا گزارش داد که هافبک تیم ملی کلمبیا از سوی خوسه پکرمن برای رویارویی با پاراگوئه و اروگوئه از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه آمریکای جنوبی دعوت شده، اما بعید به نظر می‌رسد بتواند تیم ملی کشورش را در این دو بازی همراهی کند.

بر اساس گزارش این نشریه، انتظار می‌رود هافبک 25 ساله رئالی‌ها در بازگشت از بازی‌های رده ملی در دسترس زین‌الدین زیدان باشد و بتواند رئال‌مادرید را در بازی بعدی‌ برابر رئال‌بتیس در تاریخ 15 اکتبر (24 مهر) همراهی کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز