سرمربی آبی‌پوشان شهر ناپل به سخت شدن کار تیمش برای رقابت با بانوی پیر در کورس قهرمانی سری A اعتراف و پیش‌بینی کرد که بیانکونری به روند پیروزی‌های متوالی‌اش در این فصل ادامه خواهد داد.

به گزارش مرورنیوز، شکست خارج از خانه شب گذشته (یکشنبه) ناپولی در خانه آتالانتا برای این تیم تاوان سنگینی داشت، چرا که میان آبی‌پوشان شهر ناپل و یوونتوس صدرنشین چهار امتیاز فاصله انداخت. مائوریسیو ساری، سرمربی ناپولی هم پس از باخت غیرمنتظره تیمش اعتراف کرد که کار مردان او برای رقابت با یوونتوس سخت شده است.

ساری به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: این باخت تاوان انرژی بود که در بازی قبلی‌مان در لیگ قهرمانان اروپا (پیروزی 4 بر 2 برابر بنفیکا) به هدر دادیم. تعهد بازیکنان ما در اوج بود، اما آنها چهارشنبه هفته پیش در لیگ قهرمانان ناخودآگاه بخش زیادی از انرژی‌شان را هدر دادند.

ساری افزود: برابر تیمی فیزیکی مانند آتالانتا آن هم روی چمنی که وضعیت مناسبی نداشت، برای ما محدودیت‌‌های زیادی به وجود آمد. بزرگ‌ترین قدمی که ما باید در این فصل برداریم این است که راه حل مشکلات‌مان در چنین بازی‌هایی را پیدا کنیم.

ساری راجع به رقابت تیمش با یوونتوس در کورس قهرمانی سری A گفت: یوونتوس در سطح متفاوتی بازی می‌کند و فصلی که این تیم دارد با سایر تیم‌‌ها فرق می‌کند. ما هرگز فکر نکرده‌ایم که باید فصلی مشابه به فصل یووه داشته باشیم. تیم ما تیمی جوان و در حال پیشرفت است. اگر یوونتوس مرتکب اشتباه شود، شاید ما هم شانسی داشته باشیم، اما من بعید می‌دانم که این تیم مرتکب اشتباه شود. بعد از این من درباره مسائل دیگر حرف می‌زنم و این آخرین باری است که به سؤالی درباره یوونتوس جواب می‌دهم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز