رئیس کمیته ملی المپیک و هیئت اجرایی این کمیته امروز از محل فدراسیون کشتی بازدید کردند.

به گزارش مرور نیوز، سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و هیئت اجرایی این کمیته امروز (شنبه) از محل فدراسیون کشتی بازدید کردند.

رئیس کمیته ملی المپیک در این بازدید که فضل اله باقرزاده نایب رئیس، سید عبدی افتخاری، مجید کیهانی عضو هیئت اجرایی، بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک نیز حضور داشتند از بخش‌های مختلف ساختمان جدید فدراسیون کشتی که هفته گذشته افتتاح شد بازدید کرد.

صالحی امیری در این بازدید به رئیس فدراسیون کشتی گفت: کاری عالی و ماندگار در اینجا انجام شده و همانقدر که کارمندان مهم هستند، محل کار نیز مهم است و خوشحالم که فدراسیون کشتی در این زمینه نیز مانند کار‌های پییشن عالی عمل کرده است.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز توضیحاتی را در مورد روند بازسازی و ساخت ساختمان جدید فدراسیون کشتی به رئیس کمیته ملی المپیک ارائه داد.

صالحی امیری همچنین از روند ساخت و بازسازی کامل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده بازدید کرد و بر سر مزار شهید گمنام فدراسیون کشتی حضور یافت و با قرائت فاتحه‌ای به مقام شامخ این شهید هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز