تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام با هدف انتخاب نفرات انتخابی تیم ملی قایقرانی برای حضور در اردوی بندر خمیر برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از فدراسیون قایقرانی،  تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام در بخش بانوان و مردان برگزار شد. این تست با حضور ملی‌پوشان، نفرات برتر قهرمانی کشور و نفرات برتر لیگ با هدف انتخاب نفرات حاضر در اردوی تیم ملی در بندر خمیر انجام شد.

قایقرانان در مواد کایاک و کانوی ۱۰۰۰ متر و کایاک ۲۰۰ متر در بخش مردان و کایاک و کانوی ۵۰۰ و ۲۰۰ متر در بخش بانوان به رقابت پرداختند.

در کایاک ۱۰۰۰ متر مردان علی آقامیرزایی با زمان ۳:۴۸.۸۷۶ دقیقه اول، پیمان قوی‌دل با زمان ۳:۵۳.۳۰۹ دقیقه دوم و امین بوداغی با زمان ۳:۵۴.۹۶۶ دقیقه سوم شدند.

در کانوی ۱۰۰۰ متر مردان محمدنبی رضایی با زمان ۴:۱۱.۸۷۸ دقیقه مقام اول، شاهو ناصری با زمان ۴:۱۷.۱۰۴ دقیقه مقام دوم و عادل مجللی با زمان ۴:۲۲.۹۸۷ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

رقابت کایاک ۵۰۰ متر بانوان الناز شفیعیان با زمان ۲:۰۳.۲۳۲ دقیقه در جایگاه اول ایستاد، تانیا کارگرپور با زمان ۲:۰۴.۴۰۸ دقیقه دوم شد و هدیه کاظمی با زمان ۲:۰۵.۷۱۱ دقیقه رده سوم را به دست آورد.

در کانوی ۵۰۰ بانوان پریسا محمدزاده با زمان ۲:۲۶.۶۵۷ دقیقه اول، هدیه خیرآبادی با زمان ۲:۲۸.۲۰۷ دقیقه دوم و آنتا رئوفی با زمان ۲:۲۸.۴۰۴ دقیقه سوم شدند.

در کایاک یک نفره ۲۰۰ متر مردان علی آقامیرزایی با زمان ۳۷.۸۹۸ ثانیه اول، پوریا شریفی با زمان ۳۸.۱۲۷ دوم و امین بوداغی با زمان ۳۸.۲۶۱ ثانیه سوم شدند.

در کایاک یک نفره ۲۰۰ متر بانوان هدیه کاظمی با زمان ۴۵.۵۵۷ ثانیه در رده نخست قرار گرفت، الناز شفیعیان با زمان ۴۶.۱۵۰ دقیقه دوم شد و مینا عبدالهی با زمان ۴۷.۱۵۷ ثانیه جایگاه سوم را از آن خود کرد.

در کانوی یک نفره ۲۰۰ متر بانوان آتنا رئوفی با زمان ۵۵.۹۳۳ ثانیه اول، پریسا محمدزاده با زمان ۵۶.۵۷۷ دوم و مهسا کهنسال با زمان ۵۷.۱۹۷ ثانیه سوم شدند.

بر این اساس نفرات برتر این تست با نظر کادر فنی و کمیته فنی آبهای آرام به اردوی بندر خمیر دعوت خواهند شد.

تیم ملی آبهای آرام ایران اسفند ماه مسابقات کسب سهمیه المپیک را در پیش دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز