ملی‌پوش فوتسال کشورمان گفت: مستحق کسب مقام سومی بودیم ولی می‌توانستیم به فینال هم برسیم.

به گزارش مرورنیوز، احمد اسماعیل‌پور ستاره تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی 2016 کلمبیا پس از بازگشت به ایران گفت: تورنمنت خیلی سختی بود که همه تیم‌های خوب دنیا در آنجا جمع بودند. بازی‌های سختی داشتیم و با تیم‌های تا رده دهم بازی کردیم. خدا را شکر به جایگاهی که رسیدیم حق‌مان بود. البته حق‌مان این بود که در فینال باشیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا در بازی مقابل روسیه، کادر فنی کمی دیر از سیستم پاورپلی استفاده کرد یا خیر، اظهار داشت: نه چنین نبود، در آن دیدار داور کمی ما را اذیت کرد و بازیکنان روسیه‌ مطمئن بودند که داور خطای آنها را نمی‌گیرد، می‌گفتند که او بهترین داور دنیاست. اگر او یک خطا را اعلام می‌کرد ما می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. رتبه‌ای که در تایلند بدشانسی آوردیم و به آن نرسیدیم در اینجا آن را کسب کردیم. 

ملی پوش فوتسال کشورمان درباره انتخاب خود در جمع بهترین بازیکنان جام، تصریح کرد: این عنوان حاصل تلاش بچه‌ها و کادر فنی بود، خدا لطف و عزت داد که باعث شد سربلند از این تورنمنت بیرون بیاییم. 

اسماعیل‌پور درباره پاداش به اعضای تیم ملی فوتسال گفت: به نظر من حرف زدن درباره این پاداش بیهوده است، امیدوارم مسوولان به وعده‌های خود عمل کنند و به حد کافی به این رشته توجه کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز