سرمربی جوان میلان که تیمش برابر رم با یک گل شکست خورد تاکید کرد روسونری تجربه کافی برای پیروزی بر رم را نداشته است.

به گزارش مرور نیوز، میلان در حساس ترین بازی هفته شانزدهم سری A در ورزشگاه المپیکو به مصاف رم رفت و با یک گل تن به شکست داد. 

وینچنزو مونتلا که تیمش در فصل جاری عملکرد خوبی از خود نشان داده است، در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ به ویژه در ۲۰ دقیقه نخست بازی که خوب ظاهر شدیم و می توانستیم به گل برسیم. بر این باور هستم که میلان مستحق باخت در این دیدار نبود. در مسیر درستی گام برمی‌داریم و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. هرچند بازنده بودیم اما از عملکرد بازیکنان رضایت دارم.

او ادامه داد: میلان تیم جوانی است و از کمبود تجربه رنج می برد. این در حالی است که رم بسیار باتجربه است و این یکی از دلایل اصلی پیروزی این تیم در دیدار برابر ما بود. هدف اصلی میلان در فصل جاری بازگشت به لیگ قهرمانان اروپاست. با بازی هایی که به نمایش می گذاریم، حداقل این شایستگی را داریم که در لیگ اروپا بازی کنیم.

مونتلا درباره ضربه پنالتی که ام‌بایه نیانگ از دست داد نیز گفت‌: نیانگ پنالتی زن نخست ماست. او برای دومین بار پیاپی ضربه پنالتی را از دست داد و به همین خاطر بسیار ناراحت است. از سوی دیگر ماریو پاسالیچ بازی خوبی را به نمایش گذاشت و امیدوار کننده ظاهر شد. بازی های بسیار حساسی پیش رو داریم و باید همه بازیکنان آماده باشند.

میلان هفته بعد در سن سیرو به مصاف آتالانتا خواهد رفت. شاگردان مونتلا با وجود شکست برابر رم، با ۳۲ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی باقی ماندند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز