دیدار پورتو و یوونتوس ایتالیا در چارچوب رقابت های یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برتری ۲ بر یک تیم پرتغالی به پایان رسید.

به گزارش مرور نیوز، تیم های فوتبال پورتو و یوونتوس ایتالیا در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم پرتغالی به پایان رسید.

مهدی طارمی که در ترکیب اصلی پورتو حضور داشت شروع طوفانی در این مسابقه داشت و در دقیقه ۲ توانست روی اشتباه شزنی دروازه بان یوونتوس گل نخست بازی را به ثمر برساند.

این گل حاصل پِرس طارمی و هم تیمی‌هایش روی دروازه یاران رونالدو بود. گلی که بعد از گل آلابا، سریع‌ترین گلی بود که یوونتوس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا دریافت کرده است. این گل را داوید آلابا در سال ۲۰۱۳ و مرحله یک چهارم نهایی مسابقات در ثانیه ۲۴ وارد دروازه یوونتوس کرده بود.

سریع‌ترین گل تاریخ لیگ قهرمانان اروپا را روی ماکای با پیراهن بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۰۷ وارد دروازه رئال مادرید کرده بود. این گل در ثانیه ۱۰ به ثمر رسیده بود.

در ادامه این بازی تیم پورتو توسط مارگا در دقیقه ۴۶ به گل دوم دست پیدا کرد اما در دقیقه ۸۲ توسط کیه زا یکی از گل‌ها را دریافت کرد. با این حال تیم پرتغالی در پایان این دیدار را با برتری ۲ بر یک به پایان رساند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز