مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال نیس فرانسه در اظهارنظری جالب فاش کرد که با سرمربی تیم پیشین خود در لیورپول هیچ گونه رابطه و تماسی ندارد و خودش را سزاوار دعوت نشدن به آتزوری دانست.

به گزارش مرورنیوز، ماریو بالوتلی که از ابتدای فصل جاری در نیس دوباره موتور گلزنی‌اش را روشن کرده است، تأکید کرد که پیش از ترک لیورپول هیچ تماسی با سرمربی آلمانی این تیم یورگن کلوپ نداشته و سرمربی پیشین بورسیا دورتموند به وی گفته است که باید آنفیلد را به‌عنوان بازیکن قرضی ترک کند.

بالوتلی را سال 2015 برندان راجرز از میلان به لیورپول برد، اما رفتن این بازیکن ایتالیایی به آنفیلد برایش هیچ نتیجه‌ای جز آغاز اُفتی محسوس در دوران بازیگری‌اش نداشت. حتی بازگشت موقت به میلان هم به بالوتلی برای بازگشت به اوج کمک نکرد و او در نهایت، تابستان امسال لیورپول را به‌عنوان بازیکن آزاد ترک کرد و به نیس پیوست، جایی که در آن شروعی فوق‌العاده داشته و در پنج بازی اولش شش گل زده است.

بالوتلی با اعتراف به اینکه به‌دلیل رابطه سردش با کلوپ هرگر امکان بازگشت او به آنفیلد وجود نخواهد داشت، به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: کلوپ؟ من او را نمی‌شناسم. او فقط به من گفت که به‌عنوان بازیکن قرضی لیورپول را ترک کنم و دوباره برگردم. من هم گفتم: «ممنون، خداحافظ».

سوپرماریو سپس اذعان کرد که با وجود شروع خوبی که در این فصل داشته، هنوز حقش نیست در میان ملی‌پوشان ایتالیا باشد. بالوتلی که برای بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی هفته آینده تیم ملی ایتالیا به اردوی این تیم دعوت نشده است، با تصمیم جامپیرو ونتورا، سرمربی آتزوری کنار آمده و آن را پذیرفته است. او اما می‌گوید قصد دارد در آینده‌ای نزدیک به اردوی آتزوری برگردد.

بالوتلی 26 ساله که از زمان شکست یک بر صفر تیم ملی ایتالیا برابر اورگوئه در مرحله گروهی جام جهانی 2014 دیگر برای این تیم بازی نکرده است، به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: مدتی است که دلم برای بازی در تیم ملی تنگ شده است، اما حقم بوده است که دعوت نشوم. امیدوارم که خیلی زود آماده شوم و دوباره برگردم. به نظر خودم بهتر شد که برای حضور در این بازی‌ها دعوت نشده‌ام. من می‌خواهم برای بازی‌های پیش رو در اوج آمادگی باشم.

بالوتلی سپس به جنجال‌هایی که در دوره قبلی حضورش در میلان به وجود آمد، اشاره داشت و این باشگاه را به خاطر جوی که برای او ساخته بود، مورد انتقاد قرار داد.

وی افزود: جو میلان برای من بهترین جو نبود. من از نظر رفتاری، عملکرد بدی نداشتم. مصدومیت‌ها هم برای همه بازیکنان رخ می‌دهند و فقط به ما بستگی ندارد. من در میلان واقعاً سردرگمی‌های زیادی داشتم و تنها چیزی که آنجا قطعی بود، آدریانو گالیانی بود. نظرم درباره خداحافظی احتمالی او با میلان هم این است که این اتفاق می‌تواند سردرگمی کنونی میلان را تأیید کند.

سوپرماریو درباره وضعیت فعلی خود در نیس فرانسه هم تأکید کرد: شهری که در آن هستم، شهری زیباست و شرایطی محیطی آن هم نقشی کلیدی در تصمیم‌گیری من برای انتخاب این تیم داشت. تیم ما البته تیمی بسیار جوان است و همه ما تقریباً در یک رده سنی هستیم. این همان فوتبالی است که من دوست دارم. من رؤیای دیگری در فوتبال ندارم و فقط می‌خواهم به اهدافم برسم. اگر بخواهم تیم‌هایی که در آنها بازی کرده‌ام را از نظر احساس خوبی که در آنها داشته‌ام رده‌بندی کنم، نیس اول است، بعد منچسترسیتی و ... همین.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز