مربی تیم فوتبال استقلال گفت: با استفاده از بازیکنان رده امید و آکادمی خلاء بازیکنان کرونایی را پر کردیم و تمرینات به صورت منظم انجام شد.

گزارش مرور نیوز، فرشاد ماجدی مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل پیکان اظهار داشت: ما تمرینات‌مان را پس از چند روز تعطیلی از دوم فروردین 1400 آغاز کردیم و همه بازیکنان به جز آنهایی که مبتلا به ویروس کرونا شده بودند، در تمرین حضور داشتند. با بازیکنان آکادمی تمرینات‌مان را به صورت منظم انجام دادیم و برای بازی فردا آماده هستیم.

وی درباره شرایط تمرینات استقلال با توجه به ابتلای تعداد بالای بازیکنان این تیم به ویروس کرونا و اینکه آیا غیبت آنها در تمرینات در روند استقلال اختلال ایجاد کرده است یا نه، گفت: با استفاده از بازیکنان رده امید و آکادمی، آن خلاء پر شد و تمرینات به صورت منظم انجام شد. سایر بازیکنان هم بهبودی‌شان را کسب کردند و در تمرینات حاضر شدند و مشکلی وجود ندارد.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره غایبان این تیم برای دیدار مقابل پیکان خاطرنشان کرد: اکنون فقط بابک مرادی و آقای بهزاد غلامپور هستند که هنوز با ویروس درگیری دارند و برای آنها و خانواده‌شان آرزوی سلامتی داریم و آرزو می‌کنیم زودتر به خانه خود برگردند.

ماجدی درباره اینکه با لغو بازی صنعت نفت، استقلال بدون بازی رسمی راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد، خاطرنشان کرد: مجیدی تدابیر لازم را برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تدابیر خودش را دارد. به نظرم فرصت خوبی است تا بازیکنان برای این مسابقات آماده شوند.

وی درباره ساعت بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان گفت: شرایط اینگونه است و ما باید تمام فکرمان را برای تدوین برنامه‌ای خوب بگذاریم و شرایط را طوری تنظیم کنیم که بازیکنان بهترین عملکرد را در همین ساعت‌ها داشته باشند.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره شناختش از تیم پیکان اظهار داشت: با توجه به شناخت خوبی که از آقای تارتار و تیم خوبش داریم، پیکان یک تیم جوان و باانگیزه است. آنها مقابل ما هم انگیزه مضاعف دارند و پرس کردن و بازی مستقیم را خوب انجام می‌دهند. تمرینات ما هم براساس نقاط ضعف و قوت آنهاست و بچه‌ها آماده یک بازی خوب هستند. امیدوارم بتوانیم با قهرمانی در سه جام دل هواداران‌مان را به دست بیاوریم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز