شاگردان زین‌الدین زیدان با ثبت سی‌و‌ششمین بازی بدون شکست متوالی خود در تمامی رقابت‌ها، راهی بازی پایانی رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان در ژاپن شدند.

به گزارش مرور نیوز، در دومین بازی از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان در سال 2016 که در ژاپن برگزار می‌شود، امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال رئال مادرید‌، قهرمان اروپا به مصاف کلوب آمه‌ریکای مکزیک، قهرمان جام باشگاه‌های آمریکای شمالی و مرکزی رفت و موفق شد این بازی را با نتیجه 2 بر صفر به سود خود به پایان برساند.

گل‌های این بازی را کریم بنزما در آخرین دقیقه نیمه اول و رونالدو در پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف‌شده به ثمر رساندند تا به این ترتیب اولین پیروزی کهکشانی‌ها در تورنمنتی که دو سال پیش آن را فتح کردند، رقم بخورد و آنها در بازی فینال حریف تیم کاشیما آنتلرز، نماینده کشور میزبان شوند.

بازی فینال جام باشگاه‌های جهان روز یکشنبه هفته آینده از ساعت 14 به وقت تهران برگزار می‌شود و پیش از آن نیز از ساعت 10:30 تیم‌های اتلتیکوناسیونال، قهرمان جام لیبرتادورس که در اولین بازی مرحله نیمه نهایی به کاشیما آنتلرز باخت و کلوب آمه‌ریکا به مصاف هم می‌روند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز