سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران، گفت: با شروع تمرینات تیم ملی برنامه ریزی کاملی را برای تقویت ملی پوشان در نظر داریم.

به گزارش مرور نیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان در مورد شرایط تیمش، گفت: ابتدا از فدراسیون فوتبال به خاطر اینکه به بنده و کادرفنی تیم ملی جوانان اعتماد و توفیق خدمتگزاری به فوتبال کشور را یکبار دیگر فراهم کرد، تقدیر و تشکر می‌کنم. در فوتبال حرفه ای تجربه نشان داده که استمرار در کنار علم روز می تواند باعث پیشرفت و همسویی شود و نتیجه آن قدرت و همنواختی خواهد بود که نظیر این امر را در تیم ملی بزرگسالان به وضوح می‌توانیم مشاهده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی زمان شروع اردوهای تیم ملی جوانان افزود: یکی از برنامه‌های مهمی که در نظر گرفته‌ایم تا آن را به نحو احسنت انجام دهیم، رصد دقیق و کامل مسابقات لیگ یک و حتی لیگ‌های پایین تر است. در این مسابقات قطعا بازیکنان با استعدادی حضور دارند که می‌توانند به ما و تیم ملی جوانان در بازی های جام جهانی کمک کنند.

پیروانی ادامه داد: به جوانان عزیز فوتبال کشور این نوید را می‌دهم که درهای تیم ملی جوانان به روی همه آن ها باز است. بازیکنانی که بتوانند خواسته‌هایمان را برآورده کنند، قطعا می‌توانند همراه ما مسافر کره جنوبی شوند.

وی در پایان، گفت: نکته دیگر که نباید غافل از آن شد ارتباط نزدیک و گرم کادر فنی تیم ملی با کادرفنی باشگاه‌های کشور است. زیرا آن ها اشراف کاملی نسبت به وضعیت بازیکنان خود داشته و در این راه می‌توانند به خوبی ما را کمک نمایند. تیم ملی متعلق به همه ایرانیان است و خوشحالیم که به عنوان یک خادم در خدمت مردم خواهیم بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز